Get Adobe Flash player

Головне менюПошук по сайту

Голосування

У якому гуртку ви б хотіли займатися?
 

К-ть гостей сайту

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні214
mod_vvisit_counterВчора920
mod_vvisit_counterЦього тижня3268
mod_vvisit_counterМинулого тижня8454
mod_vvisit_counterЦього місяця33890
mod_vvisit_counterМинулого місяця36727
mod_vvisit_counterAll days779002

Online (20 хв. тому): 15
Ваш IP: 54.157.52.205
,
Now is: 2017-03-29

Регіональні збори у Летичеві

16 березня 2017 року у смт. Летичів відбувся регіональний збір лідерів та координаторів учнівського самоврядування на тему «Формування патріота своєї Батьківщини». У заході взяли участь представники із Летичівської, Меджибізької, Старосинявської об’єднаних територіальних громад, Деражнянського, Хмельницького районів та м. Хмельницького

Детальніше...

 

 

Обласна рада старшокласників збільшує свою команду

 24 лютого 2017 року на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбувся збір обласної ради старшокласників для лідерів об’єднаних територіальних громад області.

Детальніше...

 

Учнівське самоврядування – дієва школа для молоді!

 21 лютого 2017 року на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбувся збір обласної ради старшокласників, який  об’єднав представників учнівського активу Хмельниччини.

 Відкрив збір лідерів Гончарук Григорій Макарович, директор Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді. Григорій Макарович провів аналіз роботи лідерського руху за 2016 рік та зауважив, що для того, щоб розвивати учнівське самоврядування у навчальних закладах, необхідно працювати впевнено і наполегливо.

Детальніше...

 

Шановні колеги!

На сайті Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді для обговорення розміщено проект Положення про обласний конкурс відеороликів.

 

Науково-практичний семінар для працівників Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді на тему: «До взаєморозуміння через взаємодію»

Важливий аспект життєдіяльності колективу, знання якого має практичне значення для кожного, хто працює з людьми, є міжособистісні відносини у групі. Ці відносини неминуче виникають між членами колективу під час спілкування та взаємодії в процесі реалізації завдань, на виконання яких спрямовуються їхні зусилля.

Детальніше...

 

orgmass2017

 

Зустріч лідерів самоврядування на Всеукраїнському зборі

01-03 грудня 2016 року у м. Київ відбувся Всеукраїнський збір лідерів учнівського самоврядування «Дитячі соціальні ініціативи – будуємо нову країну» на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

Детальніше...

 

Обмінялись досвідом лідери Хмельниччини

29 листопада 2016 року на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбувся збір обласної ради старшокласників.
На зібранні були присутні 58 лідерів та координаторів учнівського самоврядування із усіх куточків Хмельниччини, представники Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді та Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.
Розпочався захід із спільного виконання гімну ОРС.

Детальніше...

 

Регіональний збір лідерів учнівського самоврядування у Ярмолинцях

25 жовтня 2016 року Ярмолинеччина радо зустрічала гостей. Саме в цей день лідери та координатори учнівського самоврядування з’їхалися на регіональний збір.
Однією із найактуальніших проблем сучасності є взаємодія людини  із природою. Важливим аспектом у вирішенні проблем збереження природних ресурсів є екологічне виховання підростаючого покоління. Саме тому лідери Ярмолинеччини обрали темою засідання «Екологічне виховання як засіб формування культури особистості».

Детальніше...

 

На Красилівщині проведено обласний семінар-практикум для координаторів учнівського самоврядування

06 жовтня 2016 року у Красилівському районному Будинку творчості дітей та юнацтва відбувся обласний семінар-практикум координаторів районних/міських/ліцейних рад лідерів учнівського самоврядування на тему: «Реалізація «Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді» через форми роботи учнівського самоврядування».

Детальніше...

 

 

Борися за свою мрію!

Ці слова стали девізом для усіх учасників “Школи Успіху” Фонду братів Кличків. Вже 5 років поспіль активні та ініціативні підлітки з усіх куточків України отримують унікальну можливість “прокачати себе” майже в усіх напрямках та перейняти досвід вже успішних людей. Цьогоріч мали можливість стати першими учасниками нового формату і хмельничани.

Детальніше...

 

Зустріч хмельничан із Президентом України 

У рамках Всеукраїнського дитячого форуму «Діти змінюють світ» за сприяння Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді лідери учнівського самоврядування Хмельниччини зустрілися із Президентом України Петром Порошенком, Уповноваженим президента України з прав дитини Миколою Кулебою та архиєпископом Української греко-католицької Церкви Блаженнішим Любомиром Гузаром.

Детальніше...

 

На Ізяславщині відбувся регіональний збір лідерів учнівського самоврядування Хмельницької області «Лідер патріотом бути зобов’язаний»

         19 травня 2016 року на базі Великорадогощанського січового товариства Ізяславського району відбувся регіональний збір лідерів учнівського самоврядування на тему: «Лідер патріотом бути зобов’язаний».

Детальніше...

 

Зібрались майбутні лідери держави 

19 квітня 2016 року у м. Славута зібрались лідери учнівського самоврядування Ізяславського, Шепетівського, Полонського, Славутського районів, міст Нетішина, Шепетівки та Славутського обласного ліцею-інтернату поглибленої підготовки учнів в галузі наук.

Детальніше...

 

У дружньому колі лідерів 

12 квітня 2016 року у Старокостянтинівському міському центрі дитячої та юнацької творчості відбувся регіональний збір лідерів учнівського самоврядування Хмельницької області на тему: «Лідерство на благо суспільства», що мав на меті допомогти старшокласникам не лише почерпнути необхідні знання, а й практично ними користуватися, послуговуватися у повсякденній практиці, діяти і змінювати життя на краще у своїй найближчій громаді; навчитися критично оцінювати дійсність, відстоювати свої погляди і прислухатися до чужих аргументів, знаходити порозуміння одні з одними, об’єднуватися з однодумцями та діяти заради досягнення спільної мети.

Детальніше...

 

 

11 квітня 2016 року у Хмельницькому обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді відбулося засідання педагогічної ради, де розглядалося питання «Формування патріотичних почуттів у вихованців засобами учнівського самоврядування».

До вашої уваги та для використання у роботі пропонуємо переглянути матеріали.

Доповідь до педради 11.04.2016

Презентація

 

 

Навчалися лідери учнівського самоврядування 

23 березня в Хмельницькому палаці творчості дітей та юнацтва  відбулася традиційна «Школа лідерства» ― регіональний збір лідерів Хмельниччини.

Детальніше...

 

 

26 лютого 2016 року на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді було проведено збір обласної ради старшокласників. У роботі збору взяли участь талановиті та ініціативні представники лідерства із усіх куточків Хмельниччини.

Детальніше...

 

 

Вибір зроблено!

  24 листопада 2015 року на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді було проведено збір обласної ради старшокласників. У роботі збору взяли участь представники із усіх районів та міст Хмельниччини.

Детальніше...

 

Лідери за збереження культурної спадщини рідного краю

Саме під таким гаслом 10 листопада 2015 року Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді у літературно-меморіальному музеї ім.           М. Островського у м. Шепетівка проведено регіональний збір лідерів учнівського самоврядування за підтримки відділу у справах сім'ї, молоді і спорту Шепетівського міськвиконкому, управління освіти Шепетівського міськвиконкому, Шепетівського міського ЦДЮТ та обласного історико-краєзнавчого музею ім. М. Островського.

Детальніше...

 

Всеукраїнський збір лідерів учнівського самоврядування

  29-30 жовтня 2015 року в м. Києві відбувся Всеукраїнський збір лідерів учнівського самоврядування загальноосвітніх навчальних закладів України «ВЧИМОСЯ ДЕМОКРАТІЇ РАЗОМ», організований Міністерством освіти і науки України спільно з Українським державним центром позашкільної освіти та Київським центром туризму, краєзнавства та військово-патріотичного виховання. У заході взяли участь близько 120 лідерів учнівського самоврядування з усієї України та координаторів з питань реалізації проектів через органи місцевого самоврядування.

Детальніше...

 

    20 жовтня 2015 року на базі Дунаєвецького Будинку творчості школяра відбувся регіональний збір лідерів та координаторів діяльності учнівського самоврядування «Національно-патріотичне виховання – пріоритет в діяльності учнівського самоврядування району».
    У заході взяли участь лідери та координатори учнівського самоврядування Городоцького, Дунаєвецького, Кам’янець-Подільського, Новоушицького, Чемеровецького, Ярмолинецького районів та м. Кам’янець-Подільський. Збір відкрив заступник голови Дунаєвецької РДА Рудик Андрій Володимирович. З вітальним словом виступив начальник управління освіти Колісник Володимир Володимирович, побажавши усім учасникам плідної та цікавої роботи. Методист Комунальної установи Дунаєвецької районної ради «РМК» Фурман Лариса Михайлівна наголосила, що пріоритетний напрямок виховної роботи у районі – національно-патріотичне виховання.

Детальніше...

 

Скачати

 

Скачати

 

Проект «Рушник єднання»

Актуальність проекту: Наша держава тривалий час не мала духовної  та географічної єдності. І упродовж останніх  23 років Україна  не стала незалежною, вільною, мирною і цілісною державою. У XXI столітті нам потрібно рухатися вперед і досягати нових вершин,об’єднуватись заради майбутнього. Неможливо допустити поділ на Захід і Схід та посягання на державну територіальну цілісність. Сьогодні основним завданням сучасного молодого покоління - робити усе, щоб показати –  ми одна єдина держава.  У нас є регіональні особливості, звичаї і традиції, –  але ми жителі країни України, зі спільним бажанням миру, злагоди та щасливого майбутнього у квітучій єдиній державі.

Тематичний напрямок проекту: соціальний.

Мета проекту: об’єднати Україну спільною справою, показати єдність думок, сподівань та мрій молодого покоління українців.

Завдання проекту:

1.Кожний учнівський осередок (міста, села, району, області) вишиває рушник розміром (0,4 x 1,5 м.) з візерунком, притаманним відповідному регіону України чи з елементами символіки регіону (герб, символ, талісман та ін.).

2. У рамках святкування Дня Незалежності України, одночасно у всіх обласних центрах провести Всеукраїнський флешмоб «Рушник Єдності», з’єднавши усі вишиті рушники в одне полотнище.

3. Відео- та фото звіти відправити до координаційного центру ВРС.

Терміни реалізації проекту: до 24.08.2015 року

Очікувані результати реалізації проекту: Лідери учнівського  самоврядування - молоде покоління, якому творити історію нашої держави завтра, об’єднаються в одну спільноту, проймуться духом патріотизму та відстоюватиме територіальну цілісність та духовну єдність держави.

Лист №1575-41/2015 від 03.06.2015р. Про сприяння проведенню акції «Рушник єднання»

 

 

22-24 травня 2015 року під егідою Міністерства освіти і науки України у місті Києві відбувся ХІІІ Міжнародний фестиваль-конкурс дитячо-юнацької журналістики «Прес-весна на Дніпрових схилах».

Детальніше,,,

 

На Всеукраїнському зборі лідерів учнівського самоврядування (жовтень 2014р.)  було прийнято рішення здійснити Всеукраїнський проект «Пазл Миру».

Детальніше,,,

 

27 травня на базі Судилківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Шепетівського району відбувся семінар-практикум для координаторів учнівського самоврядування “Модель формування здорового способу життя навчального закладу у проекції партнерських відносин учасників навчально-виховного процесу», організований Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді. В семінарі взяли участь представники 23-х міст та районів.

Детальніше,,,

 

План заходів Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді щодо відзначення 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі

 

Наказ МОНУ №1/9-188 від 09.04.2015р. Щодо заходів з відзначення у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни

 

 

 

26 лютого 2015 року обласна рада старшокласників на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості (далі Обласний центр) учнівської молоді зібрала черговий плановий збір лідерів та координаторів учнівського самоврядування для того, щоб заслухати звіти комісій. У роботі збору взяли участь керівники Обласного центру, лідери учнівського самоврядування та їх координатори з усіх районів та міст області.

Детальніше,,,

 

25 листопада 2014 року на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді  відбувся збір обласної ради старшокласників. У роботі збору взяли участь Григорій Гончарук, директор Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, Наталія Жолобок, заступник директора з навчальної роботи, Інна Кірпота, завідувач організаційно-масового відділу, лідери учнівського самоврядування та їх координатори з усіх районів та міст області.

Детальніше,,,

 

"Всеукраїнська хвиля доброти!"

 

Бесіди щодо запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму

 

Календар подій у оздоровчому таборі «Чайка»

Другий рік поспіль, за сприяння Департаменту освіти і науки, Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, за кошти обласного бюджету (59 тис.     800 грн.) 26 лідерів учнівського самоврядування області (по одному від району, міста)  відпочивали з 1 по 21 червня 2014 року у дитячому оздоровчому комплексі «Чайка», с. Головчинці Летичівського району.

Детальніше,,,

 

Шановні відвідувачі сайту запрошуємо долучитися до Всеукраїнської акції «Лист пораненому»!

Всеукраїнська акція «Лист пораненому»

Міністерство освіти і науки України спільно з Міністерством оборони України розпочинає Всеукраїнську акцію «Лист пораненому».

Сьогодні десятки тисяч патріотів нашої держави знаходяться на передовій, захищаючи від терористів свободу, незалежність та територіальну цілісність України. На жаль, сотні з них отримали поранення і знаходяться на лікуванні у шпиталях та лікарнях. Всім їм, як ніколи, потрібна увага, добре слово, повага та любов не байдужих людей.

Запрошуємо всіх бажаючих підтримати військовослужбовців, які отримали поранення внаслідок виконання бойових завдань в рамках проведення заходів антитерористичної операції та знаходяться на лікуванні, проходять реабілітацію у військових медичних закладах Міністерства оборони України.

Допомога суспільства, дитячі малюнки, листи на підтримку поранених військовослужбовців сприятимуть скорішому відновленню їх моральних, психологічних та духовних сил.

Детальну інформацію про адреси військових госпіталів можна отримати в обласних департаментах (управліннях)  освіти і науки.

 

 

 

  

Надзвичайно цікавий захід відбувся в дитячо-юнацькому оздоровчому центрі «Чайка». Проект «Моя мала Батьківщина ― краса українського Поділля», ініційований і розроблений славутськими лідерами і охоче підхоплений активними старшокласниками Хмельницької області, був презентований під час лідерської зміни   всім відпочиваючим у таборі.

Детальніше,,,

 

Підведено підсумки Всеукраїнського Форуму представників учнівського самоврядування, який проходив у м. Ірпінь, Київської області.

Детльніше,,,

 

Наш древній і вічно юний Київ! Серцем і душею, думками й помислами кожен українець мріє торкнутися історичної величі цього міста, столиці нашої неньки – України. А особливо сьогодні, коли перегортаємо трагічні сторінки сучасності, мріємо побудувати по-справжньому вільну, незалежну, демократичну, багату європейську державу.

Детальніше,,,

 

Справжнім святом дружби та єдності поколінь став обласний збір лідерів та координаторів учнівського самоврядування «Надзбручанські дзвони Перемоги»  з нагоди 70-ої річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників по місцях бойової слави м. Волочиська, Хмельницької області. Ця зустріч відбулася   10 квітня 2014 року за підтримки народного депутата С. Лабазюка.

Детальніше,,,

 

25 березня 2014 року Хмельницький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді, відповідно до плану роботи,  провів  на базі закладів м. Славути семінар-практикум координаторів діяльності органів учнівського самоврядування на тему: «Сучасні підходи до реалізації дитячих громадських ініціатив».

Детальніше,,,

 

18 лютого 2014 року вже вдруге обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді збирає юних лідерів, районів, міст, обласних ліцеїв, позашкільних навчальних закладів задля проведення виборів обласної ради старшокласників.

Детальніше,,,

 

20 січня 2014 року відбулась зустріч лідерів учнівського самоврядування із головою Хмельницької обласної державної адміністрації В. С. Ядухою.

Детальніше,,,

 

3 грудня 2013 року за участю директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Хмельницької облдержадміністрації В.І.Очеретянка, директора обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Г. М. Гончарука, заступника директора з навчальної роботи Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Н. К. Жолобок, завідувача сектору естетичних дисциплін Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти А. Є. Махмутової на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбувся збір обласної ради старшокласників.

Детальніше,,,

 

Шановні відвідувачі сайту!

Інформуємо, що відповідно до доручення віце-прим’єр-міністра України з гуманітарних питань К. І. Грищенка від 23.07.2013 № 3001/1/1 – 13 Міністерство соціальної політики України розглянуло Інноваційний проект для дітей АРСЕНАЛ ІДЕЙ.

Детальніше,,,

 
Більше статей...
Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.

Віртуальний інформаційно–методичний кабінет

Головна
Віртуальний методичний кабінет
Новини
Методичний кейс
Методична служба закладу
План методичних дій
Робота над проблемними питаннями
Методична рада
Атестація педагогів
Школа молодого педагога
Самоосвіта
Майстер-класи
ППД
ІКТ
Педагогічні читання
Адвокат педагога
Репортажі з відкритих занять
Навчальний кейс
Нормативні документи
Документи ДОН облдержадміністраціЇ
Інструкції рекомендації
Накази та листи
Контрольно-аналітична діяльність
Положення
Навчальні програми
Обласні методичні об’єднання
Плани МО
Семинари-практикуми
Моніторинг
Педагогічна майстерність
Портфоліо педагога
Сайти ПНЗ
Корисні поради
Консультативний пункт
Сучасне заняття гуртка
Методи навчання
Інновації
Методика навчання
Педагогічні технології
Керівникам гуртків
Видавнича діяльність
Електронна бібліотека

Фотогалерея