Get Adobe Flash player

Головне менюПошук по сайту

Голосування

У якому гуртку ви б хотіли займатися?
 

К-ть гостей сайту

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні214
mod_vvisit_counterВчора920
mod_vvisit_counterЦього тижня3268
mod_vvisit_counterМинулого тижня8454
mod_vvisit_counterЦього місяця33890
mod_vvisit_counterМинулого місяця36727
mod_vvisit_counterAll days779002

Online (20 хв. тому): 15
Ваш IP: 54.157.52.205
,
Now is: 2017-03-29

Обласні відкриті змагання учнівської молоді 

зі швидкісної радіотелеграфії

15 березня 2017 року Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді спільно з Радіотехнічною школою товариства сприяння обороні України проведено обласні відкриті змагання учнівської молоді зі швидкісної радіотелеграфії (далі-змагання).

Змагалися між собою 24 вихованці (7 команд) із міст Шепетівка, Славута, Нетішин, Хмельницький, Старокостянтинів та Шепетівського, Деражнянського районів.

Детальніше...

 

Обласна заочна виставка-конкурс науково-технічної творчості учнівської молоді  “Наш пошук і творчість - тобі, Україно!”

З 06 по 24 лютого 2017 року на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді було проведено обласну заочну виставку-конкурс науково-технічної творчості учнівської молоді “Наш пошук і творчість - тобі, Україно!”.

Детальніше...

 

Шановні колеги!

Доводимо до вашого відома та для використання у роботі лист УДПЦО №03-01 від 01.03.17, в якому повідомляється, що 12 травня 2017 року у м. Дніпрі відбудеться Відкритий обласний фестиваль з робототехніки:

- умови проведення;

- критерії оцінювання;

- правила участі;

- заявка на участь.

 

Обласні відкриті змагання  з автомодельного спорту серед учнівської молоді (трасові моделі)

 23 лютого 2017 року на базі Кам’янець-Подільського  навчально-виховного комплексу № 3 з метою широкої пропаганди та популяризації спортивно-технічних видів спорту серед дітей та учнівської молоді, підвищення рівня технічної та практичної майстерності учасників, обміну досвідом, виявлення талановитої та обдарованої молоді відбулися обласні відкриті змагання з автомодельного спорту серед учнівської молоді (трасові моделі).

Детальніше...

 

Шановні колеги!

Доводимо до вашого відома та для використання у роботі Умови Всеукраїнського конкурсу з інформаційних технологій для дітей та молоді «ITalent» (очно-заочного), який відбудеться з 01 березня по 20 квітня 2017 року.

 

Витяг з плану роботи ХОЦНТТУМ на 2017 рік (науково-технічний напрям)

 

Юні винахідники – наше майбутнє!

15 грудня 2016 року на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбувся обласний конкурс-захист науково-дослідницьких, винахідницьких та раціоналізаторських розробок.

Конкурс став уже гарною традицією, яка щорічно збирає юних винахідників та раціоналізаторів щоб поділитися своїми ідеями та винаходами. Започаткований обласний конкурс-захист з метою підтримки та розвитку талановитої учнівської молоді, виявлення кращого досвіду науково-практичної та експериментальної діяльності.

Детальніше...

 

Обласний відкритий конкурс учнівської молоді  з інформаційних технологій

З метою пошуку, підтримки талановитих учнів, стимулювання інтересу дітей до поглибленого вивчення інформаційних технологій 02 грудня 2016 року на базі Хмельницького національного університету спільно з Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді відбувся другий (очний) етап обласного відкритого конкурсу учнівської молоді з інформаційних технологій (далі-конкурс).

Детальніше...

 

Інформація щодо проведеного обласного заочного конкурсу історико-технічного стендового моделювання

З 21 по 30 листопада 2016 року на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді проходив обласний заочний конкурс з історико-технічного стендового моделювання.

Детальніше...

 

Відбулися обласні відкриті змагання з автомодельного спорту серед учнівської молоді (кордові моделі у приміщеннях)


17 листопада 2016 року на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбулися обласні відкриті змагання з автомодельного спорту серед учнівської молоді (кордові моделі у приміщеннях).

У змаганнях взяли участь 12 команд (38 учасників) із Деражнянського, Дунаєвецького, Летичівського, Новоушицького, Теофіпольського районів та міст Хмельницького (2 команди), Кам’янець-Подільського, Нетішина, Славути, Старокостянтинова та Шепетівки.

Детальніше...

 

Обласне методичне об’єднання керівників гуртків початкового технічного моделювання

« Сильним, досвідченим стає той педагог,

який уміє аналізувати свою працю»

В. Сухомлинський

16 листопада 2016 року на базі спеціалізованої загальноосвітньої школи I-III ступенів №27 імені Дмитра Іваха м. Хмельницького пройшло засідання обласного методичного об’єднання керівників гуртків початкового технічного моделювання на тему «Впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в гурток початкового технічного моделювання».

Детальніше...

 

Обласне методичне об'єднання керівників гуртків

інформаційно-комунікаційних технологій

З метою надання допомоги керівникам гуртків у розвитку та підвищенні професійної активності, активізації творчого потенціалу 16 листопада 2016 року на базі Хмельницького національного університету Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді було проведено засідання обласного методичного об'єднання керівників гуртків інформаційно-комунікаційних технологій на тему: «Підвищення ефективності навчально-виховного процесу шляхом упровадження інноваційних освітніх технологій».

Детальніше...

 

Обласний конкурс-змагання з радіоелектронного конструювання

4 27 жовтня 2016 року на базі Хмельницького професійного ліцею електроніки було проведено обласний конкурс змагання з радіоелектронного конструювання.

Детальніше...

 

Обласний семінар-практикум директорів обласних позашкільних навчальних закладів

25 жовтня 2016 року стало ключовою датою для директорів позашкільних навчальних закладів Хмельниччини, яких поєднала довгоочікувана творча зустріч у Іванковецькому навчально-виховному комплексі Хмельницького району.
Метою семінару-практикуму є науково-методичний супровід і прогнозування професійного розвитку педагогічних, управлінських кадрів позашкільних навчальних закладів.

Детальніше...

 

Делегація керівників позашкільних навчальних закладів Дніпропетровської області відвідала Хмельницьку область з метою обміну досвідом

З 17 по 20 жовтня 2016 року керівники позашкільних навчальних закладів Дніпропетровської області побували у Хмельницькій області з метою обміну досвідом роботи позашкілля.
Захід пройшов за підтримки Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації, управління освіти виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради, управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради, відділу освіти Деражнянської районної державної адміністрації, управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради, відділу освіти, молоді та спорту Летичівської районної державної адміністрації, дирекції Старокостянтинівського міського центру дитячої та юнацької творчості, Дунаєвецького Будинку творчості школярів, Деражнянського районного Будинку творчості дітей та юнацтва та Кам'янець-Подільського Центру дитячої та юнацької творчості.

Детальніше...

 

Засідання обласного методичного об’єднання керівників гуртків  конструювання повітряних зміїв

З метою підвищення професійного рівня, творчої активності керівників гуртків конструювання повітряних зміїв та залучення їх до вирішення проблем оновлення навчально-виховного процесу в гуртках даного напряму 20 жовтня 2016 року на базі Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва відбулося засідання обласного методичного об’єднання керівників гуртків конструювання повітряних зміїв на тему: «Розвиток і самореалізація вихованців у процесі творчої діяльності в гуртках конструювання повітряних зміїв».

Детальніше...

 

Фінал чемпіонату України з картингу!

У період з 30 вересня по 02 жовтня 2016 року у м. Київ на картодромі «Чайка» пройшов Фінал чемпіонату України з картингу серед учнівської молоді.
У змаганнях взяли участь 14 команд із позашкільних навчальних закладів України.

Детальніше...

 

Спортсмени-автомоделісти Хмельницької області – другі в Україні

16-18 вересня 2016 року в місті Одеса на «Марсовому полі»  Центрального парку культури і відпочинку ім. Т.Г.Шевченка  відбулися Всеукраїнські відкриті змагання на Кубок України з автомодельного спорту серед учнівської молоді (радіокеровані моделі, класи позашляхових перегонів).

Детальніше...

 

Інструктивно-методична нарада керівників гуртків науково-технічного напряму

Відповідно до Плану роботи Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, з питань початку нового 2016/2017 навчального року, 13 вересня 2016 року на базі закладу було проведено нараду для керівників гуртків науково-технічного напряму. У нараді взяли участь 39 учасників із13 районів, 5 міст та 3 об’єднаних територіальних громад області.

Участь у заходіприймали керівники гуртків та методисти спортивно-технічного, предметно-технічного, виробничо-технічного, інформаційно-технічного та початково-технічного напрямів.

Детальніше...

 

Юні автомобілісти Хмельниччини вибороли срібло у Всеукраїнських відкритих змаганнях учнівської молоді з автомодельного спорту (радіокеровані моделі)

Традиційні Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді з автомодельного спорту (радіокеровані моделі) відбулися з 22 по 28 серпня 2016 року  в м. Одеса. У змаганнях взяли участь спортсмени з різних областей України. Хмельницьку область гідно представила команда Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді під керівництвом керівника команди Косневича Володимира Володимировича та тренера команди Косневича Андрія Володимировича. У запеклій боротьбі на проходження складної траси гуртківці вибороли ІІ місце в командній першості.

Детальніше...

 

Хмельничани доповнили скарбничку перемог

З 28 липня по 01 серпня ц.р. у м. Херсоні Українським  державним центром позашкільної освіти спiльно з Комунальним закладом «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради були проведені Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді зі швидкісної телеграфії.

Детальніше...

 

Вітаємо переможців Всеукраїнських змагань учнівської молоді з авіамодельного спорту (кордові моделі)

Участь у змаганнях — чудова нагода для спортивно-технічного зростання та активного і цікавого відпочинку. З цією метою вже не перший рік Українським державним центром позашкільної освіти проводяться змагання з авіамодельного спорту в класі кордові моделі. Цього року змагання проводилися з 07 по 11 липня на базі спортивного комплексу товариства сприяння обороні України «Чайка» м. Києва. У змаганнях взяли участь команди Волинської, Донецької, Дніпропетровської, Житомирської, Київської (2), Сумської, Харківської, Хмельницької областей та міста Києва (2).

        Учасники змагань продемонстрували високий рівень майстерності та завзяту дружню боротьбу за перемогу.

        За підсумками змагань в командній першості призерами стали:

Детальніше...

 

Кубок України з картингу серед учнівської молоді

З метою розвитку спортивно-технічних видів спорту, як ефективного засобу підвищення ролі науково-технічної творчості у всебічному гармонійному розвитку особистості з 01 по 03 липня 2016 року на оновленій трасі картодрому в місті Тернополі були проведені змагання на Кубок України з картингу серед учнівської молоді.

Детальніше...

 

Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді з автомодельного спорту (кордові моделі)

Українським державним центром позашкільної освіти та Національною українською федерацією автомодельного спорту з 26 по 30 червня 2016 року в м. Хмельницькому були проведені Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді з автомодельного спорту  (кордові моделі).

Детальніше...

 

Обласні відкриті змагання учнівської молоді

з авіамодельного спорту (кордові моделі)

24 травня 2016 року Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді було проведено обласні відкриті змагання з авіамодельного спорту (кордові моделі) на базі Хмельницького Палацу творчості дітей та юнацтва.

Детальніше...

 

18-19 травня 2016 року на базі Шепетівського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді у Городищенському лісі відбулися обласні відкриті змагання учнівської молоді зі спортивної радіопеленгації.

Детальніше...

 

 

Всеукраїнські відкриті змагання на Кубок України з автомодельного спорту серед учнівської молоді (радіокеровані моделі, класи шосейних перегонів)

           З 13 по 15 травня 2016 року в м. Хмельницькому були проведені Всеукраїнські відкриті змагання на Кубок України з автомодельного спорту серед учнівської молоді (радіокеровані моделі, класи шосейних перегонів).

Учасниками змагань стали представники з Вінницької, Дніпропетровської, Миколаївської, Одеської, Тернопільської, Хмельницької, Черкаської областей та міста Києва.

Програма заходу передбачала командну та особисту першість у 7 класах моделей (РЦБ, РЦЕ10ст, РЦЕ10stock, ДТМ10cт, ДТМ10stock, ДМТ10nitro,Ф-3).

Детальніше...

 

27 квітня 2016 року на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді  (далі – обласного Центру) з метою розвитку автомодельного напряму, узагальнення та впровадження передового педагогічного досвіду, підвищення теоретичного рівня та індивідуальної педагогічної зрілості керівників гуртків автомоделювання  було проведено методичне об'єднання на тему: «Розвиток творчої активності вихованців гуртка «Автомоделювання»».

Відкрила засідання методичного об’єднання Босак Марина Вікторівна, методист  відділу науково-технічної творчості обласного Центру, яка привітала присутніх та окреслила мету проведення вищесказаного заходу.  З вітальним словом до гостей звернувся директор закладу Гончарук Григорій Макарович, відмітивши досягнення талановитих гуртківців на обласних та Всеукраїнських масових заходах.

Детальніше...

 

Обласні відкриті змагання з повітряних зміїв 

Запуски повітряних зміїв є одним із улюблених видів спорту багатьох гуртківців нашої області, саме в такий барвистий веселий весняний час  14 квітня 2016 року були проведені обласні відкриті змагання з повітряних зміїв.

                                   

Місцем для запусків повітряних зміїв став міський пляж, а весняний погожий день створив чудові умови для польоту повітряних зміїв.

Детальніше...

 

Шановні колеги!

Доводимо до вашого відома та для використання  у роботі підготовлено проект Положення про Подільський відкритий конкурс науково-технічних робіт учнів та студентів: «Енергоефективність у промисловості, сільському, міському та домашньому господарствах».

Наказ  Про     затвердження    Положення

Положення про конкурс

 

 

Всеукраїнські традиційні змагання з картингу на Кубок міського голови м. Кам'янець-Подільського 

02 квітня 2016 року на спортивному майданчику мотобольного стадіону м. Кам’янець-Подільського відбулись Традиційні змагання з картингу на Кубок міського голови . На спортивний форум прибуло 4 команди (50 учасників).

Детальніше...

 

Обласний конкурс  учнів молодшого шкільного віку з

початкового технічного моделювання

З метою залучення дітей до науково-технічної творчості, стимулювання творчого, інтелектуального, фізичного  розвитку  та  організації їх  змістового  дозвілля 16 березня 2016 року на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбувся обласний конкурс учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання. У конкурсі взяли участь 28 команд (58 учасників) з усіх районів та міст області, місто Хмельницький представляло три команди (Хмельницький Палац творчості дітей та юнацтва, Хмельницький дитячо-юнацький центр та Хмельницька приватна школа «Гармонія»).

Детальніше...

 

Обласні відкриті змагання учнівської молоді зі швидкісної радіотелеграфії 

17 березня 2016 року на базі Радіотехнічної школи товариства сприяння обороні України відбулися обласні відкриті змагання учнівської молоді зі швидкісної радіотелеграфії (далі-змагання).

Юні радіоаматори змагались у прийомі та передачі максимальної кількості букв та цифр між собою 1 годину за допомогою мікрофона та з використанням телеграфної азбуки Морзе.

Детальніше...

 

Інформація щодо проведеної обласноїзаочної виставки-конкурсу науково-технічної творчості учнівської молоді “Наш пошук і творчість - тобі, Україно!” 

З 01 по 26 лютого 2016 року на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді проходила обласна заочна виставка-конкурс науково-технічної творчості учнівської молоді “Наш пошук і творчість - тобі, Україно!”.

Детальніше...

 

Обласні відкриті змагання з автомодельного спорту серед учнівської молоді  (трасові моделі)

Другий рік поспіль 25 лютого 2016 року на базі навчально-виховного комплексу № 3 м. Кам`янець-Подільського з метою  стимулювання творчого, фізичного розвитку, зростання спортивно-технічної майстерності дітей та юнацтва, задоволення їх потреб у творчій самореалізації були проведені обласні відкриті змагання з автомодельного спорту серед учнівської молоді (трасові моделі).

Залучення дітей до участі утаких змаганнях єважливим кроком увирішенні проблеми розкриття обдарованості та є дієвим шляхом виявлення іреалізації можливостей юних обдарувань.Витримка, швидкість, кмітливість, колективний дух та дружня підтримка – саме такі якості в гуртківцях  виховує  участь дітей у цих змаганнях.

Детальніше...

 

     Шановні колеги! У зв’язку з частковими змінами умов проведення обласного конкурсу учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання та з метою належної підготовки до конкурсу у поточному навчальному році на сайті Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді для обговорення розміщено проект наказу директора Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації «Про затвердження положення про обласний конкурс учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання»

 

План обласних масових заходів  учнівської молоді та юнацтва на 2016 рік науково-технічний напрям

План проведення всеукраїнських і міжнародних очно-заочних масових заходів учнівської молоді з науково-технічного напряму  на 2016 рік 

 

 

Обласний відкритий конкурс учнівської молоді

з інформаційних технологій

З метою виявлення та розвитку обдарованих учнів, стимулювання творчого самовдосконалення школярів, зацікавлення їх у якісному і поглибленому вивченні інформатики, підвищення інтересу до сучасних інформаційних технологій, 25 грудня 2015 року на базі Хмельницького національного університету спільно з Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді відбувся другий (очний) етап обласного відкритого конкурсу учнівської молоді з інформаційних технологій.

На конкурс були запрошені переможці першого (заочного) етапу із міст 

Кам'янець-Подільського, Шепетівки, Старокостянтинова та Кам'янець-Подільського району.

До учасників конкурсу з вітальним словом звернувся доцент кафедри інформаційних технологій та проектування Хмельницького національного університету, кандидат педагогічних наук Петровський Сергій Степанович, голова журі.

Детальніше...

 

Обласний конкурс-захист науково-дослідницьких,

винахідницьких та раціоналізаторських розробок

Залучення молоді до науково-технічної творчості — це одна із головних проблем сьогодення. Саме науково-технічна творчість учнівської молоді приводить до відкриттів, винахідницької діяльності та до раціоналізаторських пропозицій.

Як зазначав Гете,  дитина може з усього зробити все. Однак, для цього необхідно створити відповідні умови. Сьогодні, як і в інші епохи, ми захоплюємось творчими, обдарованими, талановитими особистостями, особливо дітьми.

Детальніше...

 

З 04 по 06 грудня 2015 року у   м. Стрий Львівської області відбулися Відкриті змагання з кордових автомоделей (у приміщенні, молодші школярі). Змагання були організовані Українським державним центром позашкільної освіти та Львівським обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді,  що проходили на базі Стрийської міської станції юних техніків.

Впродовж трьох днів на трасі змагалися 62 моделі, створені руками самих юних автоконструкторів, які роблять впевнені кроки в технічній творчості. На змаганнях було все –  хвилювання перед виступами, переживання невдач та радість перемоги.

Детальніше...

 

Протокол (заочного етапу) обласного відкритого конкурсу учнівської молоді з інформаційних технологій

номінація "Офіс"

номінація "Програмування"

номінація "Веб-дизайн"

номінація "Програмування"
 

Інформація щодо проведеного обласного заочного конкурсу історико-технічного стендового моделювання

    З 23 по 27 листопада 2015 року на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді проходив обласний заочний конкурс з історико-технічного стендового моделювання. У конкурсі взяло участь 17 команд, 80 юних моделістів з Волочиського, Городоцького, Деражнянського, Ізяславського, Красилівського, Летичівського, Новоушицького, Старосинявського, Хмельницького, Чемеровецького, Шепетівського районів та міст Кам’янець-Подільський, Славута, Старокостянтинів, Хмельницький, Шепетівка та філія обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді в місті Кам’янець-Подільський і було представлено 92 моделі з них по категоріях: «Авіація» - 23 моделі;

«Транспортні засоби» - 15 моделей;

«Бронетехніка» - 12 моделей;

«Флот» - 16 моделей;

«Інша техніка» - 16 моделей;

«Діорами та макетні площини» - 10 моделей.

Запекла боротьба за перемогу велася між безперечними фаворитами конкурсу - командами Хмельницького Палацу творчості дітей та юнацтва, Старокостянтинівської міської станції юних техніків і Кам’янець-Подільського центру дитячої та юнацької творчості.

За результатами оцінювання журі конкур-су визначило наступних переможців у командному заліку: І-ше місце здобула команда Хмельницького Палацу творчості дітей та юнацтва, ІІ-ге місце Старокостянтинівської міської станції юних техніків і ІІІ-тє місце команда Кам’янець-Подільського центру дитячої та юнацької творчості.

 

 

Щиро вітаємо талановитих моделістів та їх наставників.
Бажаємо подальших успіхів!

 

Інформація щодо проведених обласних відкритих змагань з автомодельного спорту серед учнівської молоді
(кордові моделі у приміщеннях)

26 листопада 2015 року на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбулися обласні відкриті змагання з автомодельного спорту серед учнівської молоді   (кордові моделі у приміщеннях), вони   зібрали чимало юних автомоделістів віком до 14 років з міст та районів області.

Детальніше...

 

24 листопада 2015 року на базі Хмельницького професійного ліцею електроніки відбулося засідання обласного методичного об'єднання керівників гуртків радіотехнічного та радіоелектронного конструювання на тему: «Впровадження інноваційних технологій в практику гуртків радіоелектронного та радіотехнічного конструювання», у якому взяли участь 11 керівників гуртків позашкільних та загальноосвітніх навчальних закладів області. Захід проводився з метою ознайомлення керівників гуртків з новими технологіями в радіотехніці та інноваційними методами гурткової роботи.

З вітальним словом до учасників методичного об'єднання звернувся директор закладу Росквас А.І. та ознайомив присутніх із напрацюваннями закладу і окреслив пріоритетні напрямки його діяльності.

Методичне об'днання включало в себе як теоретичну, так і практичну частину.

На даному заході обговорювались такі питання:

-  використання мережі Інтернет для підготовки та проведення занять у гуртках радіоелектронного конструювання. Майстер-клас з використання ІКТ на заняттях гуртка;

-   макетна плата, як засіб навчання для проведення занять у гуртках радіоелектронного та радіотехнічного конструювання;

-         мішень оптично - геометричного тилу. Презентація приладу.

Керівники гуртків мали змогу пройтися стінами ліцею електроніки та ознайомитися з його здобутками та винаходами.

За «круглим столом» директор Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, Гончарук Григорій Макарович підвів підсумки роботи методичного об'єднання та наголосив на необхідності підвищення професійного рівня і творчої майстерності педагогічних працівників. Окреслив певні проблеми та перспективи подальшого розвитку позашкільної освіти. Кожен керівник гуртка мав змогу висловити свою думку.

Захід зацікавив керівників гуртків, які для себе почерпнули щось нове і корисне. За  підсумками  роботи методичного об'єднання його учасники висловили подяку організаторам  за змістовну програму, його практичну складову, можливість отримати новий досвід для використання у своїй подальшій  роботі.

 

         З метою підтримки та розвитку авіамодельного напряму, активізації розвитку та популяризації авіамодельного спорту, зросту спортивно-технічної майстерності, на базі Хмельницького Палацу творчості дітей та юнацтва 05 листопада 2015 року було проведено обласний семінар-практикум на тему: «Оновлення змісту навчально-виховного процесу у гуртках авіамоделювання ».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Детальніше...

 

Обласний конкурс-змагання

з радіоелектронного конструювання

Кожного року для підведення підсумків роботи гуртків радіоелектронного та радіотехнічного конструювання проводиться обласний конкурс-змагання з радіоелектронного конструювання, метою якого є залучення дітей до технічної творчості, пробудження в них інтересу до технічних знань. Тому, 29 жовтня 2015 року на базі Хмельницького професійного ліцею електроніки було проведено обласний конкурс змагання з радіоелектронного конструювання.

З вітальним словом до учасників звернувся директор Хмельницького професійного ліцею електроніки, Росквас Анатолій Іванович.

Директор ліцею побажав учасникам наснаги, перемоги і творчих звершень. Радіоелектроніка сьогодні досить упевнено увійшла в усі сфери життя людини. У зв’язку з цим суспільство потребує значної кількості підготовлених спеціалістів даної галузі, які могли б вільно орієнтуватися в потоці різноманітної радіотехнічної інформації, вміли конструювати, налагоджувати прилади та пристрої. Цим і займається ліцей електроніки. І завжди готовий прийняти до себе на навчання здібних і талановитих дітей.

Детальніше...

 

    З 08 по 11 жовтня 2015 року на базі Миколаївського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді були проведені Відкриті змагання на Кубок України з кордових автомоделей»

   У змаганнях активну участь взяло 5 команд з Дніпропетровської, Черкаської (2 команди), Хмельницької, Миколаївської областей.

Детальніше...

 

З 11 по 14 вересня 2015 року вже вдруге відбулися Всеукраїнські змагання учнівської молоді з авіамодельного спорту (радіокеровані моделі літаків) організаторами яких стали Український державний центр позашкільної освіти та Малинський міський центр науково-технічної творчості.


         Захід проводився з метою стимулювання творчого, інтелектуального, фізичного розвитку й удосконалення спортивно-технічної майстерності дітей та учнівської молоді.

Детальніше,,,

 

Скачати

 

Скачати

 

24 червня 2015 року за участі проректора Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти О.Попика та директора Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Г.Гончарука проведено вебінар на тему: «Позашкільна освіта і нова редакція Закону України «Про освіту»».

У вебінарі взяли участь спеціалісти відділів/управлінь освіти районних державних адміністрацій та виконавчих комітетів міських (міст обласного значення) рад, що відповідають за роботу позашкільних навчальних закладів  та директори районних/міських позашкільних навчальних закладів.

У процесі роботи вебінару було обговорено питання підготовки концептуальних засад проекту нової редакції Закону України “Про освіту”. Слушні ідеї висловилили М.Пилипак, директор Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва, Е.Перепелиця, начальник управління освіти м. Славути.       Педагогічна громадськість Хмельниччини переконана, що позашкільна освіта повинна залишитись  у системі формальної освіти.

Учасниками вебінару було направлено звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та Уповноваженому Президента України з прав дитини, що додається.

ЗВЕРНЕННЯ

 

Одним із головних прав людини є право на освіту, що гарантується ст. 53 Конституції України та відображається в Законі України “Про освіту”.

20 травня 2015 р. відбулися слухання у Комітеті Верховної Ради України з питань науки і освіти, на яких розглядалося питання підготовки концептуальних засад проекту нової редакції Закону України “Про освіту”. Ми усвідомлюємо, що реформування освіти – одна із необхідних потреб суспільства, особливе місце в якій має зайняти нова модель виховання юних українців. Виховання завжди є пріоритетом позашкільної освіти. Реформування позашкільної освіти на часі, але діяти треба виважено, аргументуючи і обґрунтовуючи кожен крок.

У проекті нової редакції Закону України “Про освіту” позашкільна освіта вилучається із структури освіти. Це суперечить чинному Закону України “Про освіту”, ст. 29, де структура освіти включає дошкільну, загальну середню, позашкільну, професійно-технічну, вищу освіту тощо. У випадку застосування таких змін у новому законодавстві, позашкільна освіта перейде в суто комерційні послуги без державної підтримки і гарантій. Ми розуміємо усю складність економічної ситуації в країні, але глибоко переконані, що розвиток освіти і науки є одним із найбільш фундаментальних завдань кожної держави.

Позашкільна освіта – це складова системи освіти, яка забезпечує навчання, виховання, розвиток та соціалізацію дітей у вільний час у позашкільних та інших навчальних закладах.

Кожна третя українська дитина шкільного віку навчається у позашкільних навчальних закладах. Щорічно позашкільними навчальними закладами України проводиться понад 80 тис. всеукраїнських масових заходів з дітьми і учнівською молоддю. У позашкільних навчальних закладах розвиваються  здібності, таланти учнівської молоді, здійснюється патріотичне виховання. Позашкільна освіта допомагає дітям у розвитку особистості, їх самореалізації та професійному самовизначенні!

Просимо допомогти у збереженні позашкільної освіти як складової системи освіти і не “відривати” її від дошкільної, загальної середньої, професійно-технічної, вищої освіти!

З повагою

Позашкільники Хмельниччини


 
Більше статей...
Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.

Віртуальний інформаційно–методичний кабінет

Головна
Віртуальний методичний кабінет
Новини
Методичний кейс
Методична служба закладу
План методичних дій
Робота над проблемними питаннями
Методична рада
Атестація педагогів
Школа молодого педагога
Самоосвіта
Майстер-класи
ППД
ІКТ
Педагогічні читання
Адвокат педагога
Репортажі з відкритих занять
Навчальний кейс
Нормативні документи
Документи ДОН облдержадміністраціЇ
Інструкції рекомендації
Накази та листи
Контрольно-аналітична діяльність
Положення
Навчальні програми
Обласні методичні об’єднання
Плани МО
Семинари-практикуми
Моніторинг
Педагогічна майстерність
Портфоліо педагога
Сайти ПНЗ
Корисні поради
Консультативний пункт
Сучасне заняття гуртка
Методи навчання
Інновації
Методика навчання
Педагогічні технології
Керівникам гуртків
Видавнича діяльність
Електронна бібліотека

Фотогалерея