Get Adobe Flash player

Головне менюПошук по сайту

Голосування

У якому гуртку ви б хотіли займатися?
 

К-ть гостей сайту

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні89
mod_vvisit_counterВчора1107
mod_vvisit_counterЦього тижня2210
mod_vvisit_counterМинулого тижня9673
mod_vvisit_counterЦього місяця24839
mod_vvisit_counterМинулого місяця25871
mod_vvisit_counterAll days735623

Online (20 хв. тому): 14
Ваш IP: 54.166.75.133
,
Now is: 2017-02-21

Педагогічні читання «Формування потреби вихованців в саморозвитку та самовдосконаленні через упровадження інноваційних освітніх технологій»

26 січня 2016 року о 10.00 у Хмельницькому обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді відбулися педагогічні читання «Формування потреби вихованців в саморозвитку та самовдосконаленні через упровадження інноваційних освітніх технологій». Учасників педагогічних читань привітав директор закладу Гончарук Г. М.

Детальніше...

 

         З метою підтримки та розвитку авіамодельного напряму, активізації розвитку та популяризації авіамодельного спорту, зросту спортивно-технічної майстерності, на базі Хмельницького Палацу творчості дітей та юнацтва 05 листопада 2015 року було проведено обласний семінар-практикум на тему: «Оновлення змісту навчально-виховного процесу у гуртках авіамоделювання ».

Детальніше...

 

24 листопада 2015 року на базі Хмельницького професійного ліцею електроніки відбулося засідання обласного методичного об'єднання керівників гуртків радіотехнічного та радіоелектронного конструювання на тему: «Впровадження інноваційних технологій в практику гуртків радіоелектронного та радіотехнічного конструювання», у якому взяли участь 11 керівників гуртків позашкільних та загальноосвітніх навчальних закладів області. Захід проводився з метою ознайомлення керівників гуртків з новими технологіями в радіотехніці та інноваційними методами гурткової роботи.

З вітальним словом до учасників методичного об'єднання звернувся директор закладу Росквас А.І. та ознайомив присутніх із напрацюваннями закладу і окреслив пріоритетні напрямки його діяльності.

Методичне об'днання включало в себе як теоретичну, так і практичну частину.

На даному заході обговорювались такі питання:

-  використання мережі Інтернет для підготовки та проведення занять у гуртках радіоелектронного конструювання. Майстер-клас з використання ІКТ на заняттях гуртка;

-   макетна плата, як засіб навчання для проведення занять у гуртках радіоелектронного та радіотехнічного конструювання;

-         мішень оптично - геометричного тилу. Презентація приладу.

Керівники гуртків мали змогу пройтися стінами ліцею електроніки та ознайомитися з його здобутками та винаходами.

За «круглим столом» директор Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, Гончарук Григорій Макарович підвів підсумки роботи методичного об'єднання та наголосив на необхідності підвищення професійного рівня і творчої майстерності педагогічних працівників. Окреслив певні проблеми та перспективи подальшого розвитку позашкільної освіти. Кожен керівник гуртка мав змогу висловити свою думку.

Захід зацікавив керівників гуртків, які для себе почерпнули щось нове і корисне. За  підсумками  роботи методичного об'єднання його учасники висловили подяку організаторам  за змістовну програму, його практичну складову, можливість отримати новий досвід для використання у своїй подальшій  роботі.

 

Хореографи Хмельниччини реалізують потенціал українського танцю

19 листопада 2015 року на базі Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва відбувся обласний семінар-практикум керівників хореографічних гуртків на тему: 

«Реалізація виховного 

потенціалу українського танцю», організований Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді. В семінарі взяли участь представники районів і міст області.

Гостей обласного семінару привітали заслужений працівник освіти України, заступник директора з навчальної роботи Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Наталія Жолобок та відмінник освіти України, керівник народного художнього колективу ансамблю танцю  «Подолянчик» Іван Гуреєв.

Детальніше...

 

alt

ЛОГІКА НАУКОВОГО ДОСЛІДЖЕННЯ

   22 жовтня 2015 року на базі Ізяславського районного  Будинку творчості дітей та юнацтва відбувся семінар-практикум «Логіка наукового дослідження». Проводила цей семінар-практикум методист Ізяславського районного БТДЮ, відповідальна за роботу районної філії МАН України Ніколайчук Н.М.

Враховуючи важливість та актуальність тематики семінару-практикуму, до участі в ньому були запрошені вчителі – керівники секцій Ізяславської районної філії МАН.

Детальніше...

 
Как лечить гастрит быстро. Как лечить гастрит желудка дома. Как лечить гастрит народными средствами. Лечение и профилактика кариеса. Быстрая профилактика кариеса зубов. Профилактика кариеса у взрослых. Питание во время беременности. Какое правильное питание во время беременности. Режим питания во время беременности. Почки симптомы болезни. Главные признаки болезни почек. Питание при болезни почек. Как доставить удовольствие девушке. Как доставить девушке больше удовольствия днем. Как доставить максимум удовольствия девушке. Грудные мышцы в домашних условиях. Быстрые домашние упражнения для грудных мышц. Тренировка грудных мышц. Йога для начинающих видео. Качественная йога для беременных. Уроки йоги для начинающих. Народное лечение простата. Главные средства лечения аденомы простаты. Лечение простатита и аденомы простаты.

Віртуальний інформаційно–методичний кабінет

Головна
Віртуальний методичний кабінет
Новини
Методичний кейс
Методична служба закладу
План методичних дій
Робота над проблемними питаннями
Методична рада
Атестація педагогів
Школа молодого педагога
Самоосвіта
Майстер-класи
ППД
ІКТ
Педагогічні читання
Адвокат педагога
Репортажі з відкритих занять
Навчальний кейс
Нормативні документи
Документи ДОН облдержадміністраціЇ
Інструкції рекомендації
Накази та листи
Контрольно-аналітична діяльність
Положення
Навчальні програми
Обласні методичні об’єднання
Плани МО
Семинари-практикуми
Моніторинг
Педагогічна майстерність
Портфоліо педагога
Сайти ПНЗ
Корисні поради
Консультативний пункт
Сучасне заняття гуртка
Методи навчання
Інновації
Методика навчання
Педагогічні технології
Керівникам гуртків
Видавнича діяльність
Електронна бібліотека

Фотогалерея