Get Adobe Flash player

Головне менюПошук по сайту

Голосування

У якому гуртку ви б хотіли займатися?
 

К-ть гостей сайту

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні214
mod_vvisit_counterВчора920
mod_vvisit_counterЦього тижня3268
mod_vvisit_counterМинулого тижня8454
mod_vvisit_counterЦього місяця33890
mod_vvisit_counterМинулого місяця36727
mod_vvisit_counterAll days779002

Online (20 хв. тому): 13
Ваш IP: 54.157.52.205
,
Now is: 2017-03-29

Репортаж з відвіданого заняття гуртка "Основи науково-дослідницької діяльності" (математика)

19 березня 2016 року було відвідано заняття гуртка "Основи науково-дослідницької діяльності" (екологія). Гурток працює на базі Голосківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Летичівського району.

Детальніше...

 

Репортаж з відвіданого заняття гуртка математики

4 18 жовтня 2016 року було відвідано заняття гуртка математики. Гурток працює на базі Базалійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Теофіпольського району. Заняття на тему "Теорема Безу. Схема Горнера" провела Воробчук Тамара Миколаївна. Учні гуртка засвоїли матеріал про теорему Безу та її наслідки, поняття кореня многочлена, схему Горнера для ділення многочлена на двочлен, вихованці навчилися розкладати многочлен на множники, розв’язувати зведені рівняння степенів з використанням ділення кутом та схеми Горнера.
На занятті було використано словесні методи роботи (розповідь, виклад знань, бесіда, робота з друкованими матеріалами), метод практичної діяльності (вправи), пояснювально-ілюстративний та частково-пошуковий метод.

Детальніше...

 

Репортаж з відвіданого заняття гуртка світової літератури

18 жовтня 2016 року було відвідано заняття гуртка світової літератури. Гурток працює на базі Деражнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 імені Героя України Івана Зубкова.
Заняття на тему: "Філологічна школа, інтуїтивізм, історизм літературного явища, взаємозв’язок тексту з культурно-історичним контекстом" провела керівник гуртка Криськова Валентина Дмитрівна.

Детальніше...

 

 

Репортаж з відвіданого заняття гуртка "Основи наукових досліджень в історії України"

18 квітня 2016 року було відвідано заняття гуртка "Основи наукових досліджень в історії України". Гурток працює на базі Красилівського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа І ступеня та гімназія".  Заняття на тему "Початок Національно-визвольної війни українського народу середини XVIIстоліття" провела Філіпчук Людмила Вікторівна.

Детальніше...

 

Репортаж з відвіданого заняття літературно-мистецького гуртка

14 квітня 2016 року було відвідано заняття літературно-мистецького гуртка. Гурток працює на базі Старокостянтинівського навчально-виховного комплексу "Спеціалізована школа І ступеня, гімназія" імені Героя України Сергія Михайловича Бондарчука.

Практичне заняття на тему: "Складання доповіді. Виступ (виголошення доповідей). Аналіз виступів" провела Проказюк Лідія Іванівна.

Детальніше...

 

Репортаж з відвіданого заняття гуртка "Основи науково-дослідницької діяльності" (екологія)

19 березня 2016 року було відвідано заняття гуртка "Основи науково-дослідницької діяльності" (екологія). Гурток працює на базі Голосківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Летичівського району. Заняття на тему "Ознайомлення з прикладами оформлення науково-дослідницьких робіт учнів минулих робіт" провела Новак Любов Миколаївна. Учні гуртка познайомилися з готовими закінченими науково-дослідницькими роботами, розширили і поглибили знання про написання науково-дослідницьких робіт, узагальнили одержані знання щодо оформлення науково-дослідницьких робіт, презентували власні дослідження в галузі екології, а також з допомогою керівника гуртка виконали практичну вправу на елементи рецензування виконаних робіт (вибір теми, її актуальність, постановка завдань, мети. На занятті було використано групову форму роботи, на цьому етапі керівником гуртка було використано такі методи, як співбесіда, опитування, практичні заняття, тестування, проекти, пошуковий і дослідницький підходи до засвоєння знань, умінь і навичок.

 

 

09 березня 2016 року на базі Деражнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 імені Героя Радянського Союзу П.Ф. Стрілецького відбулося відкрите заняття гуртка «Початкового технічного моделювання» на тему: «Виготовлення іграшок з використанням магніту та електромагніту». Основною метою заняття, яке проводив Миропольський Олексій Васильович, було навчання дітей виготовляти механічні іграшки з використання магніту та електромагніту. Вихованці гуртка за допомогою креслярських інструментів виготовляли ескізи за власним задумом  майбутніх механічних іграшок та вчилися вмонтовувати в них магніт.

 

11 березня 2016 року на базі Лісоводського Будинку творчості відбулося відкрите заняття гуртка «Радіоелектронне конструювання», керівник гуртка Новосад Олександр Іванович.

Тема заняття: Робота з джерелами технічної інформації.

Детальніше...

 

10 грудня 2016 року завідувач організаційно-масового відділу І. Пірожок з метою надання методичної допомоги та здійснення контролю за відвідуванням вихованцями гуртків соціально-реабілітаційного напряму відвідала гурток «Основи учнівського самоврядування» (керівник гуртка – Шуверткова І.І.), яка працює на базі Ярмолинецького БДТ.

Тема заняття «Опрацювання вимог до ведення документації». Під час проведення заняття керівник гуртка ознайомила вихованців із основними видами документації та вимогами щодо ведення ділової документації.

На занятті гуртківці працювали парами. Підсумки проведені у формі інтерактивної вправи «Незакінчені речення».

 

   15 грудня 2015 року завідувач організаційно-масового відділу І. Пірожок з метою надання методичної допомоги та здійснення контролю за відвідуванням вихованцями гуртків соціально-реабілітаційного напряму відвідала гурток «Основи учнівського самоврядування» (керівник гуртка – Василевська О.В.), який працює на базі Новоушицького БДТ.

   Тема заняття «Учнівське самоврядування у моїй школі». На занятті керівник гуртка провів декілька методик, вправ «Дерево-будинок», «Бінго» та ін.

   Протягом заняття у роботі взяли участь усі вихованці гуртка. Також можна було спостерігати за активною співпрацею між керівником і вихованцями.

   У кінці підведено підсумки у вигляді гри.   

  

 

18 грудня на базі Віньковецького будинку творчості дітей та юнацтва відбулося відкрите заняття гуртка «Початкового технічного моделювання» на тему: «Виготовлення силуетних автомобілів». Метою заняття, яке проводила Карасевич Ніна Анатоліївна, було розширити уявлення учнів про технологію виготовлення силуетних автомобілів, ознайомити із сучасними видами техніки, удосконалити вміння й навички роботи з папером і картоном. Гуртківці навчалися виготовляти аплікаційні зображення різних видів техніки.

 

10 грудня в кабінеті технічної творчості Антонінського районного будинку творчості дітей та юнацтва відбулося відкрите заняття гуртка «Початкового технічного моделювання» на тему: «Виготовлення геометричного конструктора». Основною метою заняття, яке проводив Первак Олександр Михайлович, було навчання  дітей азам креслярської грамотності. Вихованці ознайомилися з лініями накреслення і способами розмітки за допомогою лінійки та кутника; удосконалили вміння та навички з обробки паперу й картону; навчилися виготовляти геометричний конструктор та складати з його деталей технічні об’єкти.

 

З метою надання методичної допомоги та покращення навчально-виховного процесу 7 листопада 2015 року було відвідано заняття гуртка авіамоделювання, який працює на базі Шепетівського міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді. Керівник гуртка Сільвестр Сергій Олегович. Заняття на тему: «Фарбування та прасування паперу, обтягування моделей». Заняття проводилося згідно всіх вимог.

 

25.11.2015 року відбулося відкрите заняття гуртка «Народна творчість» (керівник Ємець Оксана Павлівна) на базі Хмельницької загальноосвітньої школи І ступеня №4.

На занятті діти працювали над виготовленням виробу  «Заєць» з гофрованого паперу. Вихованці гуртка поетапно виготовляли окремі елементи виробу.

Керівник гуртка на занятті розвивала творче мислення дітей,  формувала вміння спілкуватися та розмірковувати.

Робота проходила в доброзичливій, невимушеній атмосфері.

По закінченню заняття діти сформували виставку, де мали змогу побачити свою роботу та роботи  інших вихованців.

 

  27 листопада 2015 року відбулося відкрите заняття гуртка «Конструювання повітряних зміїв». Заняття на тему: «Методика обклеювання змія, принципи пілотування моделі повітряного змія» провів Гарнага Анатолій Антонович. На занятті діти навчалися обклеювати модель повітряного змія різними матеріалами (папір, плівка, матерія).

               Гарнага А.А. під час проведення заняття використовував інтерактивні методи роботи, а саме метод "Мікрофон". Кожен вихованець мав можливість висловити свою думку чи позицію при підведенні підсумків.

   Керівник гуртка на занятті розвивав у дітей навички виготовлення моделей повітряних зміїв власної конструкції. 

 

27 листопада було відвідано  заняття гуртка «Основи науково-дослідницької діяльності» (англійська мова).  Гурток працює на базі Богданівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Волочиського району. Заняття на тему «Поняття емпіричного і теоретичного рівнів пізнання» провела Кравець Олена Вікторівна. Вихованці гуртка отримали інформацію про основні методи наукових досліджень, а також з допомогою керівника навчилися підбирати потрібні методи при написанні наукової роботи. На занятті в основному використовувалися словесні методи навчання, такі як розповідь та бесіда.

 

   25 листопада 2015 року на базі Шепетівського НВК № 1 «ЗОШ І-ІІ ст.- ліцей» ім. героя України М. Дзявульського відбулося відкрите заняття гуртка «Інформатики та обчислювальної техніки», керівник гуртка Колісецький Вілен Іванович.

   Тема заняття: «Поняття векторної графіки. Векторні графічні редактори»

   Колісецький В.І. на занятті гуртка досягнув поставленої мети. Тема заняття відповідала навчальній програмі. Види діяльності гуртківців на занятті обумовлені темою і метою заняття, послідовні. Керівник гуртка добре володіє основними методами навчання та реалізує загально дидактичні принципи у своїй діяльності.Заняття  проведено на достатньому професійному рівні, методично грамотно, навчальні цілі реалізовані. Щодо викладу навчального матеріалу можна відзначити високий рівень керівника у володінні матеріалом та вміння працювати з комп’ютерною технікою.

 

02 грудня 2015 року на базі Хмельницького НВК № 2 відбулося відкрите заняття гуртка «Радіотехнічне конструювання», керівник гуртка Ковальський Станіслав Станіславович.

Тема заняття: «Виготовлення джерел вторинного електроживлення для потреб гуртка». Під час проведення заняття гуртківці пригадали, які існують джерела живлення і як їх можна застосувати для власних потреб. Вивчили , що таке «сонячна електростанція», «вітровий генератор», «динамо машина»?

Станіслав Станіславович під час викладу матеріалу використовув схеми, електроприлади, мультимедійну дошку.

Гуртківці під час виконання практичної роботи мали змогу власноруч зробити «вольтів стовп» та запустити його в дію. Вихованці поводилися активно та дисципліновано. 

 

26 листопада 2015 року завідувач організаційно-масового відділу І. Пірожок з метою надання методичної допомоги та здійснення контролю за відвідуванням вихованцями гуртків соціально-реабілітаційного напряму відвідала гурток «Лідерство – запорука успіху» (керівник гуртка – Попович О.М.), який працює на базі Шепетівського НВК № 3.

Тема заняття «Культура спілкування лідера». Під час проведення заняття керівник гуртка детально розповів про стилі спілкування, зону спілкування та етичні норми спілкування.

 На занятті було використано наочний матеріал: картки із зображеннями, список виразів. Також під час мотиваційної частини одним з етапів був ігровий. Вихованцям роздали карточки із зображеннями облич різного настрою. Їхнє завдання полягало у наступному: сидячи на місці впустити свою ручку та вимовити фразу спонукальної дії до особи, яка стоїть по середині класу: «Подай мені ручку», відтворюючи голосом ту інтонацію і емоцію яка зображена на картинці.      

Окрім цього вихованці гуртка тренуються до волонтерського виступу на міському концерті та аукціоні з метою підтримки бійців АТО

 
Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.

Віртуальний інформаційно–методичний кабінет

Головна
Віртуальний методичний кабінет
Новини
Методичний кейс
Методична служба закладу
План методичних дій
Робота над проблемними питаннями
Методична рада
Атестація педагогів
Школа молодого педагога
Самоосвіта
Майстер-класи
ППД
ІКТ
Педагогічні читання
Адвокат педагога
Репортажі з відкритих занять
Навчальний кейс
Нормативні документи
Документи ДОН облдержадміністраціЇ
Інструкції рекомендації
Накази та листи
Контрольно-аналітична діяльність
Положення
Навчальні програми
Обласні методичні об’єднання
Плани МО
Семинари-практикуми
Моніторинг
Педагогічна майстерність
Портфоліо педагога
Сайти ПНЗ
Корисні поради
Консультативний пункт
Сучасне заняття гуртка
Методи навчання
Інновації
Методика навчання
Педагогічні технології
Керівникам гуртків
Видавнича діяльність
Електронна бібліотека

Фотогалерея