Get Adobe Flash player

Головне менюПошук по сайту

Голосування

У якому гуртку ви б хотіли займатися?
 

К-ть гостей сайту

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні90
mod_vvisit_counterВчора1107
mod_vvisit_counterЦього тижня2211
mod_vvisit_counterМинулого тижня9673
mod_vvisit_counterЦього місяця24840
mod_vvisit_counterМинулого місяця25871
mod_vvisit_counterAll days735624

Online (20 хв. тому): 14
Ваш IP: 54.166.75.133
,
Now is: 2017-02-21

«Систему освіти мають забезпечувати
кадри, здатні навчатися впродовж
життя, здатні до творчої праці, до
 професійного розвитку»
(Національна доктрина розвитку
 освіти України у ХХІ столітті)

Шановні колеги!

Вітаємо Вас у віртуальному інформаційно-методичному кабінеті Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді

Педагогічні ресурси Інтернет різнопланові та різноманітні. Інтернет – це економія часу й коштів, місця на робочому столі і книжковій полиці та можливість завжди бути в курсі педагогічних новин, наукових досягнень, кращого досвіду.

Віртуальний інформаційно – методичний кабінет у навчальному закладі – це новий формат взаємодії з педагогами. Новий інструмент освітнього менеджменту. Доступ до електронного сховища потрібних матеріалів у будь-який час забезпечує якісно новий рівень підготовки до занять. Теки на полицях все менше використовуються сучасними педагогами. Електронна форма обміну та накопичення навчальних матеріалів займає домінуючу позицію.

Віртуальний інформаційно – методичний кабінет (ВІМК) виступає як:

Багатопланове інформаційне середовище, зорієнтоване на взаємодію адміністрації закладу, методичної службиі педагогічних колективів позашкільних навчальних закладів області науково-технічного, художньо-естетичного, науково-дослідницького та соціально-реабілітаційного напрямів в умовах оновлення та розвитку методичної роботи, з метою підвищення ефективності методичної роботи та професійної компетентності педагогів.

Сучасний інструментарій супроводу методичної роботи, середовище для спілкування, обміну досвідом, ідеями, технологіями, дослідженнями і можливість творчої самореалізації.

Місце для розміщення навчально-методичних матеріалів, єдиних баз даних для подальшого перегляду, вивчення та коригування.

Віртуальний інформаційно – методичний кабінет забезпечує:

максимальне полегшення доступу педагогічних колективівПНЗ до інформаційних ресурсів, які повсякденно використовуються у навчально-виховному процесі.

створення єдиного інформаційно-методичного простору з метою більш якісного забезпечення інформаційної підтримки, інноваційної діяльності методичних комісій;

розширення зони співпраці та зміцнення контактів між методичною службою закладу та методичними службами ПНЗ відповідних напрямів області.

Завдання віртуального інформаційно – методичного кабінету:

Забезпечувати оптимальний ефективний методичний супровід навчальної діяльності позашкільних навчальних закладів області науково-технічного, художньо-естетичного, науково-дослідницького та соціально-реабілітаційного напрямів.

Систематизовувати накопичений досвід педагогічних працівників-позашкільників області.

Підвищувати ефективність використання методичних ресурсів.

Підвищувати рівень мотивації педагогів до самоосвіти, самоаналізу, самоконтролю, самовдосконалення.

Надавати можливість визначати рівень компетентності, діагностичного оцінювання педагогічних працівників, консультувати у виборі змісту і форм роботи у навчальному процесі.

Забезпечувати випереджувальне науково-методичне інформування членів педагогічних  колективів ПНЗ відповідних напрямів.

Координувати колективні форми і методи методичної роботи та самоосвіти з метою підвищення педагогічної майстерності педагогів-позашкільників.

Здійснювати систему заходів, спрямованих на розвиток творчого потенціалу педагогів, впровадження досягнень науки і передового педагогічного досвіду та практичну їх реалізацію.

Переваги віртуального інформаційно – методичного кабінету:

зручність, простота користування, можливість постійно підвищувати на робочому місті професійну компетенцію будь-яким категоріям педагогічних працівників-позашкільників.

Віртуальний інформаційно – методичний кабінет побудований з використанням гіперпосилань. Для того щоб відкрити необхідну інформацію достатньо натиснути на підкреслений текст.Знайшовши потрібний документ, педагоги можуть скористатися ним як у електронному, так і традиційному паперовому вигляді, вивівши його за необхідності на друк. При роботі можна поповнити необхідний банк даних інформації, коригувати й видозмінювати його.

ВІМК допоможе вам в освоєнні фахових ресурсів мережі та дасть певні підказки у пошуку необхідної інформації для здійснення професійної діяльності.

Запрошуємо всіх творчих активних коллег- позашкільників художньо-естетичного, науково-дослідницького та соціально-реабілітаційного напрямів області до співпраці.

Маємо надію, що Ви станете активним користувачем наших сторінок і знайдете відповіді на ваші запитання.

Заступник директора з НМР М.В.Гаєвська

 
Как лечить гастрит быстро. Как лечить гастрит желудка дома. Как лечить гастрит народными средствами. Лечение и профилактика кариеса. Быстрая профилактика кариеса зубов. Профилактика кариеса у взрослых. Питание во время беременности. Какое правильное питание во время беременности. Режим питания во время беременности. Почки симптомы болезни. Главные признаки болезни почек. Питание при болезни почек. Как доставить удовольствие девушке. Как доставить девушке больше удовольствия днем. Как доставить максимум удовольствия девушке. Грудные мышцы в домашних условиях. Быстрые домашние упражнения для грудных мышц. Тренировка грудных мышц. Йога для начинающих видео. Качественная йога для беременных. Уроки йоги для начинающих. Народное лечение простата. Главные средства лечения аденомы простаты. Лечение простатита и аденомы простаты.

Віртуальний інформаційно–методичний кабінет

Головна
Віртуальний методичний кабінет
Новини
Методичний кейс
Методична служба закладу
План методичних дій
Робота над проблемними питаннями
Методична рада
Атестація педагогів
Школа молодого педагога
Самоосвіта
Майстер-класи
ППД
ІКТ
Педагогічні читання
Адвокат педагога
Репортажі з відкритих занять
Навчальний кейс
Нормативні документи
Документи ДОН облдержадміністраціЇ
Інструкції рекомендації
Накази та листи
Контрольно-аналітична діяльність
Положення
Навчальні програми
Обласні методичні об’єднання
Плани МО
Семинари-практикуми
Моніторинг
Педагогічна майстерність
Портфоліо педагога
Сайти ПНЗ
Корисні поради
Консультативний пункт
Сучасне заняття гуртка
Методи навчання
Інновації
Методика навчання
Педагогічні технології
Керівникам гуртків
Видавнича діяльність
Електронна бібліотека

Фотогалерея