Get Adobe Flash player

Головне менюПошук по сайту

Голосування

У якому гуртку ви б хотіли займатися?
 

К-ть гостей сайту

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні181
mod_vvisit_counterВчора1317
mod_vvisit_counterЦього тижня6320
mod_vvisit_counterМинулого тижня8769
mod_vvisit_counterЦього місяця28488
mod_vvisit_counterМинулого місяця36727
mod_vvisit_counterAll days773600

Online (20 хв. тому): 18
Ваш IP: 174.129.67.45
,
Now is: 2017-03-24

Справжнє свято науки,  інтелекту, допитливості,  

творчих ідей і досягнень  

   Наука як соціально значуща сфера людської діяльності, функцією якої є вироблення й використання теоретично систематизованих об’єктивних знань про дійсність, є складовою частиною духовної культури суспільства. Як система знань наука охоплює не тільки фактичні дані про предмети навколишнього світу, людської думки й дії, не лише закони і принципи дослідження об’єктів, а й певні форми й способи усвідомлення їх, а в кінцевому підсумку — філософське тлумачення. Щороку учні-слухачі Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України мають змогу розкрити різні грані науки під час проходження Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

Детальніше...

 

Вебінар від 30.01.17 на тему: "Організація та проведення оцінювання навчальних досягнень з математики учасників ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України"

 

Per aspera ad astra – Крізь терни до зірок


8 Мала академія наук України – це вагома ланка освіти учнівської молоді, яка з року в рік дає можливість обдарованим дітям проявити себе, представляючи на розгляд журі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН власне дослідження. Це перше наукове відкриття може бути зовсім крихітним, але воно потребує ґрунтовних знань з базового предмета та глибокого вивчення наукової літератури з досліджуваної теми, неабиякої працьовитості та наполегливості.

Детальніше...

 

Змагалися МАНівці Шепетівщини!

1 "2090 рік… Далеке майбутнє. Високорозвинена цивілізація землян освоює інші планети за допомогою роботів-андроїдів. Але от невдача! Несподівано вони згуртувалися проти землян. Що робити? Як діяти? Для вирішення проблеми на планету Земля направлена озброєна знаннями сучасної науки група спеціалістів-дослідників…"

Фантастика, скажете? Зовсім ні! Це театралізоване дійство - урочистості перед початком великих змагань.

Детальніше...

 

Перший крок до перемоги зроблено!

З метою духовного, творчого, інтелектуального розвитку дітей Білогірського району, виховання їх у дусі патріотизму та демократичних цінностей, створення умов для формування інтелектуального потенціалу нації
16 грудня 2016 року на базі Білогірського навчально-виховного комплексу було проведено І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів наукового товариства "Ерудит" Білогірського району Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України.

Детальніше...

 

Cтартував І етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

9 грудня  2016 року на базі Теофіпольського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія» відбувся І етап  Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України Теофіпольського районного наукового товариства учнів.

Детальніше...

 

На порядку денному Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України

Саме під таким гаслом 30 листопада 2016 року відділом науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівською молоді було проведено інструктивну нараду для відповідальних за роботу з обдарованою учнівською молоддю в районах/містах/об'єднаних територіальних громадах, ліцеях-інтернатах та позашкільних навчальних закладах обласного підпорядкування на тему "Організація та проведення І та ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2016/2017 н. р.".

Детальніше...

 

ЩЕ ОДИН КРОК У ДОРОСЛУ НАУКУ

18−19 листопада Національний центр «Мала академія наук України» спільно з факультетом філософської освіти і науки НПУ імені М. П. Драгоманова провели ІІІ Всеукраїнську олімпіаду з філософії для школярів. Основна мета змагання  популяризувати філософську освіту і заохотити молодь до творчого, креативного і критичного мислення. Конкурсною роботою, за якою журі визначали переможця, було філософське есе.

Детальніше...

 

Наукові пошуки ІІІ тисячоліття очима юних МАНівців Хмельниччини

         Ось уже четвертий рік поспіль юні дослідники області змагаються в інтелектуальному поєдинку, представляючи свої науково-дослідницькі доробки в обласній учнівській науково-практичній конференції «Перспективи розвитку сучасної науки: погляд юних науковців Хмельниччини».

Детальніше...

 

Цикл виїзних занять мобільно-консультаційного пункту Хмельницького територального відділення МАН успішно завершено!

30  жовтня 2016 року на базі Шепетівського навчально-виховного комплексу №1 у складі: «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей» ім. Героя України М. Дзявульського відбулося четверте виїзне навчання мобільно-консультаційного пункту Північного територіального округу Хмельницького територіального відділення Малої академії наук.

Детальніше...

 

Тісна співпраця на шляху до успіху

28 жовтня 2016 року відділом науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю "Мала академія наук" Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді були організовані та проведені заняття мобільно-консультаційного пункту Східного територіального округу на базі Хмельницького спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки.

Детальніше...

 

На хвилі інтелектуальності, креативності та науковості

16 жовтня 2016 року відділом науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю "Мала академія наук" Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді було проведено виїзне навчання мобільно-консультаційного пункту Центрального територіального округу на базі Старокостянтинівського ліцею імені М.С.Рудяка.

Детальніше...

 

Працюємо на результат

З метою створення належних умов для виявлення, підтримки обдарованих дітей та підлітків, залучення до науково-дослідницької діяльності, належної організації навчально-виховного процесу та оновлення нормативно-правової бази діяльності в Хмельницькому територіальному відділенні Малої академії наук України у 2016/2017 навчальному році, 11 жовтня 2016 року відділом науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді було проведено інструктивно-методичну нараду для відповідальних за роботу з обдарованою учнівською молоддю в районах/містах/об'єднаних територіальних громадах, ліцеях-інтернатах та позашкільних навчальних закладах обласного підпорядкування на тему: "Нормативно-правове та навчально-методичне забезпечення дослідницько-експериментального напряму позашкільної освіти в системі роботи Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України у 2016/2017 навчальному році".

Детальніше...

 

Перші кроки до великої науки

09 жовтня 2016 року  відділом науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді проведено перше виїзне навчання мобільно-консультаційного пункту Південного територіального округу на базі Кам’янець-Подільського навчально-виховного комплексу №9 ім. А.Трояна.

Детальніше...

 

Початок нового навчального року

в Хмельницькому територіальному відділені

Малої академії наук України

        

         14 вересня 2016 року на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбулась інструктивно-методична нарада для новопризначених керівників гуртків науково-дослідницького напряму позашкільної освіти на тему: «Особливості організації організаційно-масової та навчально-виховної роботи у 2016/2017 навчальному році». Учасниками заходу стали 47 представників районів, об'єднаних територіальних громад, міст та ліцеїв-інтернатів обласного підпорядкування області.

         З вітальним словом до присутніх звернувся директор Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, Заслужений працівник освіти України - Григорій Макарович Гончарук, він ознайомив учасників інструктивно-методичної наради із структурою і організацією навчально-виховного процесу в Хмельницькому обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді у 2016/2017 навчальному році та розглянув важливі для позашкільної освіти питання про кадровий потенціал, контингент вихованців, динаміку змін в обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді протягом останніх років, визначив пріоритетні напрямами в подальшому розвитку системи пошуку та підтримки здібних до наукової діяльності дітей та вдосконаленні організаційного і методичного забезпечення науково-дослідницької діяльності старшокласників області.   Заступник директора з навчально-методичної роботи, керівник Хмельницького територіального відділення МАН, Марія Володимирівна Гаєвська у своєму виступі звернула увагу присутніх на здобутках Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України у 2015/2016 навчальному році та детально зупинилася на особливостях організації навчально-виховного процесу в Хмельницькому територіальному відділенні Малої академії наук України у поточному навчальному році.

Детальніше...

 

Відпочиваючи навчаємось!

 

Протягом червня 2016 року вихованці Хмельницького територіального відділення Малої академії наук мали змогу долучитися до поглибленого вивчення улюблених предметів та активно відпочивати у Всеукраїнських літніх наукових школах, організованих Національним центром "Мала академія наук України".

Детальніше...

 

Обмін досвідом з актуальних питань функціонування учнівських наукових товариств в загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах області в рамках Малої академії наук України

         Відповідно до Плану семінарів-практикумів для педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів на 2016 рік, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 25.12.2015 №1360 з 07 до 09 червня поточного року  на базі загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів Хмельницької області Національним центром «Мала академія наук України» спільно із відділом науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді проведено семінар-практикум керівників, методистів наукових відділень наук про Землю МАН України «Організація діяльності наукових товариств учнів у відділенні наук про Землю МАН України: регіональний вимір».

         Всеукраїнський семінар-практикум пройшов за підтримки Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації, Кам'янець-Подільської міської ради, Хмельницької міської ради, Кам'янець-Подільської райдержадміністрації, управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради, управління освіти Хмельницької міської ради, відділу освіти, Кам'янець-Подільської райдержадміністрації та дирекції Славутського обласного спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки учнів в галузі науки.

Детальніше...

 

«Майбутнє твориться сьогодні!»

         Саме під такою назвою 31 травня 2016 року в приміщенні Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М.Старицького відбулось урочисте відзначення переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України та ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2016 році.

Детальніше...

 

Майбутнє України – в руках молодих

17-19 травня 2016 року у м.Львові відбулася ІІІ Міжнародна учнівська науково-практична конференція "Україна очима молодих", організаторами якої стали Національний центр "Мала академія наук України" та Львівська обласна Мала академія наук.

Детальніше...

 

 Змагались юні ІТшники

28 квітня 2016 року на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, з метою якісного оновлення змісту, форм і методів позашкільної освіти, пошуку та створення умов для підтримки талановитої молоді, підготовки майбутньої наукової зміни, для учнів 8-10 класів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів був проведений обласний конкурс-змагання юних програмістів "Мультимедійні проекти: сайти та презентації". У конкурсі взяли участь 18 програмістів з усіх куточків нашої області.

Детальніше...

 

ДОЛУЧАЄМОСЯ ДО НАУКИ!

    23 квітня 2016 року на базі Хмельницького університету управління та права відбулася звітна наукова конференція школярів та студентів міста Хмельницького за 12 тематичними напрямками. За напрямком "Управління підприємницькою діяльністю та її фінансове забезпечення" в конференції взяли участь члени гуртка економіки Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, учні 11 класу Хмельницького навчально-виховного комплексу №10 Новосад Єгор з роботою "Краудсорсинг, як інноваційна технологія реалізації проектів в сучасній економіці" та Сьомаш Антон з роботою "Гібридна війна в Україні: економічний вимір", керівник гуртка економіки Оксана Антонівна Юхимович.

   За результатами наукової дискусії доповіді науковців визнані кращими, за що хлопці були нагороджені грамотами.

   Вітаємо юних дослідників з черговою науковою перемогою!

 

Наукова скарбничка Хмельниччини поповнилася новими перемогами

З 22 по 25 квітня 2016 року у м. Києві відбувся  фінальний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України для учасників відділень філософії та суспільствознавства, наук про Землю, який завершив цьогорічний цикл змагань юних науковців. Хмельницьку область представляла команда у кількості  чотирьох учасників.

Детальніше...

 

Наукові здобутки Хмельниччини поповнили юні

хіміки та біологи

З 18 по 21 квітня на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді м. Києва відбувся III етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робітучнів-членів Малої академії наук України відділення хімії та біології, із семи наукових напрямів – зоологія та ботаніка, медицина, валеологія, загальна біологія, хімія, психологія і біологія людини. З вітальним словом  до 155 учасників відділення хімії та біології звернувся директор НЕНЦ Володимир Вербицький. До привітання юних науковців долучився директор Інституту біохімії ім. О.В. Палладіна, академік НАН України Сергій Комісаренко, який розповів про нові наукові та стратегічні напрями досліджень, поділився інформацією про вітчизняні та світові відкриття в царині біології та хімії.

Детальніше...

 

І знову перемога юних науковців Хмельниччини на всеукраїнському рівні!

  З 18 по 21 квітня 2016 року в м.Києві відбувся фінальний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук у відділенні літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства. Юні науковці Хмельниччини мали змогу продемонструвати свої інтелектуальні здібності, вміння, знання і нестримну волю до перемоги, відчути себе в ролі справжніх дослідників. Вони не лише презентували результати своїх досліджень, а й здобували корисний досвід для подальшої науково-дослідницької діяльності.

Детальніше...

 

Обласний семінар-практикум
для відповідальних за роботу з обдарованою учнівською молоддю в районах/містах/об’єднаних територіальних громадах та наукових товариствах навчальних закладів обласного підпорядкування

21 квітня 2016 року на базі закладів освіти Ізяславського району Хмельницьким територіального відділення Малої академії наук було проведено обласний семінар-практикум на тему: "Педагогічний досвід методичних концепцій використання способів наукового пізнання в системі позашкільної освіти".

Детальніше...

 

     Лідери зростають в Малій академії наук

    З 10 по 16 квітня 2016 року Національний центр Мала академія наук спільно з благодійним фондом «Діти надії», молодіжною ініціативою «Серце в долоньках» і Центром політичних студій та аналітики «Ейдос» на базі Міжнародного центру дитячої наукової творчості MANLAB.CAMP організували Школу громадянської і волонтерської участі та патріотичного виховання «Агенти змін» для учнів 8–10-х класів.

Детальніше...

 

 І ЗНОВУ З ПЕРЕМОГОЮ!

Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук у відділеннях математики, економіки, фізики та астрономії

«Все в природі повинно бути виміряно, все може бути пораховано», - сказав М. Лобачевський. 183 майстри точних вимірювань, обчислень і логічних висновків зібралися 9-12 квітня 2016 року на фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Хмельниччину представляли 7 науковців у відділеннях математики, економіки, фізики та астрономії.

Детальніше...

 

 Зі столиці – з перемогою!

Триває ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України 2016 року.

5-8 квітня у місті Києві зібралися юні науковці з усіх областей та міста Києва - сто шістнадцять дослідників у відділенні екології та аграрних наук. Хмельниччину представляла команда у кількості  трьох учасників.

Детальніше...

 

Ще ближче на один крок  до великої науки… 

 Життя – надзвичайно складна річ, і не кожного дня трапляються перемоги. Тому для молодої людини, яка тільки починає шлях професіонала, що займається інтелектуальною діяльністю треба пройти нелегкий шлях до перемоги.

Детальніше...

 

Формула успіху

Конкурс-захист назвав найкращих

у відділеннях комп’ютерних та технічних наук!

 

    Інноваційна стратегія розвитку України перебуває в епіцентрі наукових пошуків не тільки досвідчених учених, а й молодих науковців – наполегливих старшокласників, які активно долучаються до продукування науково-технічних новацій.

   Саме юним і перспективним під силу долати шлях життєвих перипетій з оптимізмом. Адже труднощі сприймаються не як перешкода, а як гартування характеру та стимулювання до нових досягнень.

Детальніше...

 

 Відбулись тренувальні збори для учасників ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів  Малої академії наук України у 2016 році

З метою належної підготовки учасників ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2016 році 20 березня 2016 року на базі Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії були проведені тренувальні збори для учасників ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2016 році.

Детальніше...

 

Перемогу здобуто   

  13 та 14 лютого 2016 року в м. Хмельницькому відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт учнів – членів МАН України. Участь в обласному етапі конкурсу взяли  10 юних науковців Старокостянтинівського району, які вибороли першість в районному етапі. Учасникам конкурсу необхідно було виконати контрольні завдання з базового предмета та захистити свої наукові дослідження. Відповідними балами були оцінені і самі науково – дослідницькі  роботи.

Детальніше...

 

 Завершився ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в Хмельницькій області

Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (далі – Конкурс) – найбільш масовий та значущий захід країни, спрямований на формування в інтелектуально обдарованої учнівської молоді елементів наукового світогляду, оволодіння методами наукового пізнання дійсності, а також на активізацію її дослідницького інтересу.

Детальніше...

 

Повір у мрію!

26 грудня 2015р. для нашого міста стало Святом знань, пошуку, відкриттів, саме в цей день в НВК №1 ім. Героя України М.Дзявульського відбулося відкриття І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Шепетівської міської філії. Щорічно юних дослідників підтримують науковці з ВНЗ України. Зі словом-вітанням з побажанням повірити в себе виступив Олег Миколайович Омельчук, доктор юридичних наук, академік України, ректор Хмельницького інституту управління і права.

Детальніше...

 

Вітаємо переможців

22 та 24 грудня 2015 року в Старокостянтинівській районній філії на базі міського професійно-технічного ліцею та Ладигівського НВК проведено І етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

      На виконання наказу Департаменту освіти і науки Хмельницької держадміністрації від 04.11.2015 р.  № 156-од «Про затвердження Правил проведення І-ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково- дослідницьких робіт учнів-членів  Малої академії наук України в 2015-2016 навчальному році» 22 та 24 грудня 2015 року на базі міського професійно-технічного ліцею та Ладигівського НВК проведено І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. На даний конкурс було підготовлено і подано 23 наукових дослідження, які поступили із 15 загальноосвітніх навчальних закладів. Найбільшу кількість робіт надіслали юні науковці Староостропільського НВО-5, а з Самчиківської ЗОШ І-ІІІ ст., Сахновецької ЗОШ І-ІІІ ст. та В.Мацевицького НВК поступило по 3 наукових дослідження.      Своїми науковими напрацюваннями учасники конкурсу охопили   9 наукових відділень та 17 секцій.

Детальніше...

 

І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Кам’янець-Подільського міського наукового товариства МАН відбувся!

Історія, і право, й медицина, -
Джерелнароднихвитокирясні…
Бажаємо, щобкожен конкурс-захист
Звучав художньо, як звучать пісні.

На виконання міської програми «Розвиток та підтримка науково-дослідницької роботи в загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах міста у 2015-2016 навчальному році», плану роботи управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради, з метою виявлення і підтримки обдарованої учнівської молоді, примноження інтелектуального потенціалу держави, підготовки майбутньої наукової зміни 21, 22 та 24 грудня 2015 року відбувся 

І (міський) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН.

Конкурс-захист проходив у три етапи: заочне оцінювання, оцінювання навчальних досягнень з базових дисциплін та захист наукових робіт.

Детальніше...

 

Відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт у Красилівській та Кам'янець-Подільській районних філіях Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України

З 04 по 18 грудня 2015 року у Красилівському районі проходив І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт серед учнів-членів Красилівської районної філії. 

Після заочного оцінювання досвідченими педагогами науково-дослідницьких робіт школярів 11 грудня 2015 року  учні  та їх педагогічні керівники  зібрались у приміщенні Красилівського НВК  для урочистого відкриття конкурсу-захисту та написання контрольних робіт з базових дисциплін.

З вітальним словом до педагогів та школярів звернулися начальник управління освіти, молоді та спорту Красилівської райдержадміністрації - Заїка Олена Михайлівна та  завідувач районного  методичного кабінету  управління освіти, молоді та спорту Красилівської райдержадміністрації - Глущук Наталія Степанівна.

Детальніше...

 

Змагалися юні науковці Ярмолинеччини

                                    

18 грудня 2015 року на базі Ярмолинецького технологічного ліцею відбувся І етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України Ярмолинецької районної філії Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України.

На районний конкурс-захист було представлено 48 робіт в 10 відділеннях та 24 секціях. Робота проходила у 3 етапи: 17 грудня 2015 року було проведено заочне оцінювання робіт, 18 грудня - захист науково-дослідницьких робіт учнів.

Детальніше...

 

    Конкурс – захист науково – дослідницьких робіт учнів – членів Білогірської районної філії Малої академії наук України

    16 січня 2016 року  відбувся  І етап Всеукраїнського конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт  учнів – членів Білогірської районної філії Малої академії наук України.

56 юних науковців району представили роботи у 22 секціях 11 відділень: літературознавства, фольклористикита мистецтвознавства, мовознавства, філософії та суспільствознавства, історії, наук про Землю, комп’ютерних наук, технічних наук,математики, фізики і астрономії, хімії та біології, екології та аграрних наук.  

         Найбільше науково – дослідницьких робіт представлено у відділенні історії,  мовознавства, літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства.

         П’ятнадцять юних науковців вибороли право брати участь у ІІ етапі Конкурсу – захисту.

Цікаві дослідження, що ґрунтуються на місцевому матеріалі, проведені манівцями у секціях «Історичне краєзнавство», «Географія та ландшафтознавство»,  «Українська мова», «Фольклористика», «Соціологія».

Члени журі відмітили інтерес юних дослідників до історичного минулого нашого краю та  до екологічного стану території району.

        

         Вітаємо переможців І етапу Конкурсу - захисту та керівників наукових робіт!

Бажаємо удачі, успіхів та перемог учасникам обласного етапу конкурсу!

 

Змагалися юні науковці Волочищини

«Труднощі зростають у міру наближення до мети. Але нехай кожен здійснює свій шлях, подібно до зірок, спокійно, не поспішаючи, але безперервно прагнучи до наміченої мети» -  сказав І. Гете.  Ці слова стосуються молодих і амбітних, сміливих та наполегливих юних пошуковців, учнів – членів Волочиської районної філії Хмельницького територіального відділення МАН України.

12 грудня 2015 року на базі Волочиського НВК відбувся І етап конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України Волочиської районної філії Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України.

На районний конкурс – захист було представлено 56 робіт в 10 відділеннях 29 секціях. Робота проходила у 3 етапи: протягом 08-11 грудня 2015 року було проведено заочне оцінювання робіт, 12 грудня  - оцінювання знань учнів з базової дисципліни та, безпосередньо, захист.

Детальніше...

 

Перемога обирає найкращих!

Грудень вже традиційно стає визначним місяцем для юних науковців Хмельниччини. Так стартував І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України. Першовідкривачем в 2015 році стала Хмельницька района філія, яка провела конкурс-захист 05 грудня. Естафету перейняли: Волочиська, Деражнянська, Дунаєвецька, Красилівська, Новоушицька, Полонська, Старосинявська, Теофіпольська, Чемеровецька районні, Славутська міська філії та наукове товариство учнів Славутського обласного спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки учнів в галузі науки.

З метою надання методичної допомоги делегація Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України на чолі з директором Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Гончаруком Григорієм Макаровичем та заступником директора з навчально-методичної роботи Гаєвською Марією Володимирівною відвідала 09 грудня 2015 року Славутську міську філію та 10 грудня 2015 року Чемеровецьку району філію.

Детальніше...

 

Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Хмельницької районної філії Малої академії наук України

   05 грудня 2015 року на базі Чорноострівського НВК (директор Островська О.С.) відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Хмельницької районної філії Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України, учасниками якого стали 43 учні  вихованці Хмельницької районної філії Малої академії наук України.

Супровід конкурсу-захисту здійснювали Фещук М.М., завідувач РМК, методисти районного методичного кабінету.

Детальніше...

 

На порядку денному Всеукраїнський конкурс-захист
науково-дослідницьких робіт учнів-членів Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України

         Саме під таким гаслом 01 грудня 2015 року відділом науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівською молоді було проведено інструктивну нараду для відповідальних за роботу районних/міських філій, наукових учнівських товариств ліцеїв-інтернатів та позашкільних навчальних закладів обласного підпорядкування Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України на тему «Організація та проведення І та ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт » учнів-членів Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України у 2015/2016 навчальному році».

Детальніше...

 

Інтелектуальний поєдинок юних науковців Хмельниччини

         Ось уже третій рік поспіль юні дослідники області змагаються в інтелектуальному поєдинку, представляючи свої науково-дослідницькі доробки в ІІІ обласній учнівській науково-практичній конференції «Перспективи розвитку сучасної науки: погляд юних науковці Хмельниччини».

         24 листопада 2015 року ІІІ обласну учнівську науково-практичну конференцію «Перспективи розвитку сучасної науки: погляд юних науковці Хмельниччини» мав за честь провести у своїх стінах Хмельницький університет управління та права.

Детальніше...

 

Учнівська науково-практична конференція на Ярмолинеччині

З метою залучення талановитої молоді Ярмолинеччини до науково-дослідницької діяльності 18 листопада  проведено районну науково-практичну конференцію «Перспективи розвитку сучасної науки: погляд юних науковців Ярмолинеччини». Свої напрацювання у різних секціях представляли 27 учнів.

Детальніше...

 

Наука об’єднує

З 4 по 8 листопада 2015 року відбулася осіння сесія Всеукраїнської наукової математичної школи Малої академії наук України, в роботі котрої взяв участь, представник Хмельницької області, учень 11 класу Хмельницького НВК №10 Новосад Єгор.

 Юних математиків гостинно прийняв Міжнародний центр дитячої наукової творчості MANLAB.CAMP в Пущій Водиці.

Під час роботи школи випала нагода познайомитися та поспілкуватися з новими друзями. Але робота цієї школи – це прекрасна нагода  поглибити свої знання з математики та обрати цікаву тему для майбутнього наукового дослідження.

Викладав математичні дисципліни кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри загальної математики механіко-математичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка Володимир Васильович ПЛАХОТНИК, який дав інструмент для розв’язання задач університетського рівня шкільними методами.

Час роботи школи промайнув швидко, але знання, отримані під час навчання та нові друзі залишаться назавжди.

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Новосад Єгор,

учень 11 класу Хмельницького НВК №10,

вихованець гуртка

економіка Хмельницького

територіального

відділення МАН

 

Навчаються юні науковці

08 листопада 2015 року відділом науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю "Мала академія наук" Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді були організовані та проведені заняття останнього в цьому році мобільно-консультаційного пункту Східного територіального округу на базі Хмельницького навчально-виховного комплексу № 10.

Детальніше...

 

                Альтернативні джерела енергії – сонячні батареї
    Всім відомо, що людство на сьогоднішній день є залежним від нафти, природнього газу, електрики. Запаси нафти і газу не безмежні, в силу всього цього необхідно шукати альтернативні джерела енергії. На сьогодні в усьому світі, в тому числі і в нашій країні, гостро постає питання розробки та впровадження нових джерел отримання енергії.
    Саме тому учні-члени шкільного наукового товариства «Пошук», що створений на базі Новоушицького НВК, ініціювали проведення науково-практичної конференції «Альтернативні джерела енергії – сонячні батареї». Питання альтернативної енергетики та зокрема сонячних батарей розглядали з різних аспектів:
            • Екологія і енергозбереження
            • Використання енергії сонця
            • Можливість використання сонячних батарей у нашій місцевості
            • Економічна ефективність використання енергії сонця
            • Принцип роботи сонячної батареї

Детальніше...

 

Погляд юних науковців Новоушиччини

20 жовтня 2014 на базі Новоушицького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.№1, гімназія»  районною філією МАН  було проведено І районну учнівську науково-практичну конференцію «Перспективи розвитку сучасної науки: погляд юних науковців Хмельниччини». На захід завітало понад 80 учасників з усіх шкіл району: юні науковці та їх наукові керівники, заступники директорів.

 Відкрила конференцію Василевська О.В., керівник Новоушицької районної філії МАН. Конференція складалась з двох частин – пленарного та секційних засідань. З вітальним словом до учасників звернулась Міхалевська А.М., завідувач районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Новоушицької райдержадміністрації. У своєму виступі вона вказала на важливість науково-дослідницької діяльності учнів загальноосвітніх навчальних закладів. Серед запрошених гостей був присутній Мазур П.А., заступник голови Новоушицької районної державної адміністрації, який звернувся до школярів з  побажанням  творчих успіхів, нових цікавих досліджень та перемог.

Детальніше...

 

                                   Ідеї, які змінюють Україну

З 28 по 30 жовтня 2015 року в Київському палаці дітей та юнацтва вирувало життя. Саме тут проводилася Всеукраїнська науково-технічна виставка-конкурс молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України», організатором якої вже шостий рік поспіль є Національний центр «Мала академія наук України».

На виставці-конкурсі було представлено понад 100 наукових проектів із 23 областей України та міста Києва. Дослідницькі роботи учасників виставки мали різноманітну спрямованість і в майбутньому можуть претендувати на їх практичне впровадження у різних галузях науки і техніки. Відвідувачі виставки-конкурсу мали можливість ознайомитися з роботами і проектами за такими напрямами: електроніка та приладобудування; матеріалознавство і перспективні технології; машинобудування; інформаційно-телекомунікаційні системи та технології; екологія та ресурсозбереження; технічна творчість та винахідництво; робототехніка та робототехнічні системи.

Детальніше...

 

    Навчальні заняття мобільно-консультаційного пункту пройшли успішно

  01  листопада 2015 року на базі Шепетівського навчально-виховного комплексу №1 у складі: «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей» ім. Героя України М. Дзявульського відбулося третє виїзне навчання мобільно-консультаційного пункту Північного територіального округу Хмельницького територіального відділення Малої академії наук.

Детальніше...

 
Більше статей...

Віртуальний інформаційно–методичний кабінет

Головна
Віртуальний методичний кабінет
Новини
Методичний кейс
Методична служба закладу
План методичних дій
Робота над проблемними питаннями
Методична рада
Атестація педагогів
Школа молодого педагога
Самоосвіта
Майстер-класи
ППД
ІКТ
Педагогічні читання
Адвокат педагога
Репортажі з відкритих занять
Навчальний кейс
Нормативні документи
Документи ДОН облдержадміністраціЇ
Інструкції рекомендації
Накази та листи
Контрольно-аналітична діяльність
Положення
Навчальні програми
Обласні методичні об’єднання
Плани МО
Семинари-практикуми
Моніторинг
Педагогічна майстерність
Портфоліо педагога
Сайти ПНЗ
Корисні поради
Консультативний пункт
Сучасне заняття гуртка
Методи навчання
Інновації
Методика навчання
Педагогічні технології
Керівникам гуртків
Видавнича діяльність
Електронна бібліотека

Фотогалерея