Get Adobe Flash player

Головне менюПошук по сайту

Голосування

У якому гуртку ви б хотіли займатися?
 

К-ть гостей сайту

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні181
mod_vvisit_counterВчора1317
mod_vvisit_counterЦього тижня6320
mod_vvisit_counterМинулого тижня8769
mod_vvisit_counterЦього місяця28488
mod_vvisit_counterМинулого місяця36727
mod_vvisit_counterAll days773600

Online (20 хв. тому): 17
Ваш IP: 174.129.67.45
,
Now is: 2017-03-24

9 призових місць у подарунок  Хмельниччині

  20-22 травня 2016 року в місті Мукачево Закарпатської області Українським державним центром позашкільної освіти спільно з Мукачівським Будинком школярів було проведено Всеукраїнський дитячо-юнацький фестиваль народного мистецтва «Смарагдові витоки». Переможців визначали у чотирьох категоріях: образотворче, декоративно-ужиткове мистецтво та художні ремесла, хореографія і вокал.На фестиваль з’їхалися понад 500 учасників.  Феєрично відбулося відкриття фестивалю  на центральній площі міста, куди урочистою ходою прямували вдягнені в народні костюми колони учасників. Фестиваль був розпочатий гучними звуками трембіт. 

Детальніше...

 

У Хмельницькому зустрілися юні фотоаматори!

В місті Хмельницькому на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбувся обласний конкурс юних фотоаматорів «Ми – діти України»  загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, який проводиться з метоювиявлення  та розкриття нових талантів фотоаматорів.

Детальніше...

 

«Всім серцем любіть Україну свою…»

19 травня 2016 року у Кам`янець-Подільському районі відбувся завершальний  огляд-конкурс  художньої самодіяльності загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів. У концертній програмі взяли участь понад 200 дітей навчально-виховних закладів Кам`янець-Подільського району . На заході були присутні голова Кам`янець-Подільської районної державної адміністрації Сукач Василь Олександрович, голова районної ради Бец Борис Борисович, заступник голови райдержадміністрації  Чумак Микола Петрович, Великохатько Маріанна Анатоліївна керівник апарату райдержадміністрації, Пронозюк Олена Вікторівна начальник відділу освіти та Довганюк Дмитро Миколайович начальник відділу освіти Колибаївської ОТГ. Поважні гості звернулися з вітальними словами до учасників огляду-конкурсу  та свої виступах запевнили, що і надалі будуть підтримувати позашкільну освіту.   Конкурс розпочався з презентації вихованцями виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва. Різножанрова концертна програма складалася з 27 номерів хореографічного, інструментального, вокального та літературно-мистецького жанрів.

Детальніше...

 

На Ізяславщині відбувся регіональний збір лідерів учнівського самоврядування Хмельницької області «Лідер патріотом бути зобов’язаний»

         19 травня 2016 року на базі Великорадогощанського січового товариства Ізяславського району відбувся регіональний збір лідерів учнівського самоврядування на тему: «Лідер патріотом бути зобов’язаний».

Детальніше...

 

«Україна – це ми»

 17 травня 2016 року у Деражнянському районному будинку творчості дітей та юнацтва відбувся огляд-конкурс художньої самодіяльності загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

Детальніше...

 

Хмельничани  заділи «Струни душі» Львів’ян

В Львові 7-8 травня  у Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини відбувся Всеукраїнський відкритий фестиваль духовної пісні та співаної поезії «Струни душі». За підтримки Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді нашу область з гідністю представили вихованці будинку дитячої творчості міста Нетішина. Диплом першого ступеня у І віковій категорії отримав дует у складі Марини Коваленко, учениці 5 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1  та Назара Новака учня 6 класу НВК «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей», дипломом другого ступеня  у ІІ віковій категорії нагороджено Вікторію Остапчук, ученицю 8 класу  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 (керівник Віталій Хрустінський).     

 

Пишаємось переможцями! Бажаємо творчого натхнення та подолання нових «вершин» у майбутньому!

 

 

Шановні колеги!

Доводимо до вашого відома та для використання у роботі Умови проведення конкурсу хореографії «Сонячний каштанчик», який відбудеться 29 травня 2016 року.

Детальніше

 

Шановні колеги!

Доводимо до вашого відома та для використання  у роботі Положення про проведення Всеукраїнського конкурсу хореографії  «Золоте коло», який  відбудеться 5-6 червня 2016 року.

Детальніше

 

 

 

 

Свої таланти демонструвала Шепетівщина

10 травня 2016 року Хмельницький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді провів огляди-конкурси колективів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів на Шепетівщині.

У місті Шепетівка на  виставці декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва  було представлено 100 робіт у 22 техніках.Цікавими були роботи у техніках художнє різблення по дереву («Декоративне панно» - Багнюка Дмитра, керівник С.Багнюк),ізонитка (Серія «Знаки зодіаку» - колективна робота учнів Шепетівського навчально-виховного комплексу №2, керівник М.Голощук),батик («Лілеї» - Кіндюк Анни, керівник Т.Ренська).

Детальніше...

 

Весняні барви дитинства демонстрував

Кам`янець-Подільський

  Хмельницький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді провів огляд-конкурс у місті Кам’янці-Подільському.

Детальніше...

 

Звітували на Славутчині

12 травня 2016 у місті Славуті  за підтримки Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді було проведено обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності «Майбутнє України твориться сьогодні».

Детальніше...

 

Єдиний шлях, який веде до майстерності - це діяльність

Немає людей, більш допитливих,

невгамових, більш одержимих думками

про творчість, як педагоги.

В. Сухомлинський

На сьогоднішній день позашкільна освіта перебуває в постійному оновленні і вимагає від педагогів новаторських ідей, новітніх підходів в організації роботи.

З метою впровадження інноваційних  форм роботи з 25 по 29 квітня у Хмельницькому обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді  проведено Тиждень педагога-позашкільника.

Основним завданням проведення Тижня був розвиток ініціативи та творчого пошуку педагогічних знахідок, демонстрування та обмін перспективним педагогічним досвідом, секретами власної педагогічної майстерності.

Тиждень представив собою калейдоскоп методичних заходів, під час яких педагоги показали свою майстерність і знання опанованих інтерактивних, проектних та інформаційно-коммунікативних технологій.

Тиждень педагога-позашкільника розпочався з презентацій звітів про діяльність обласних методичних об’єднань керівників гуртків.

Детальніше...

 

І творчість, і праця, і успіх


З метою впровадження інноваційних форм, розвитку ініціативи та творчого пошуку педагогічних знахідок, демонстрування та обмін перспективним педагогічним досвідом роботи з 25 по 29 квітня у Хмельницькому обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді було проведено Тиждень педагога-позашкільника.
У рамках проведеного Тижня в 27 квітня відбувся круглий стіл на тему: «Інноваційні форми роботи з педагогічними працівниками».
Учасниками круглого столу були розглянуті питання щодо інноваційної діяльності та шляхів її адаптації для роботи обласного Центру:
1. Інноваційні форми роботи з педагогами: потреба часу чи модна тенденція.
2. Найпоширеніші інтерактивні форми методичної роботи з педагогічними кадрами.
3. Тренінг: «Методика проведення тренінгів».

Детальніше...

 

 

Зібрались майбутні лідери держави 

19 квітня 2016 року у м. Славута зібрались лідери учнівського самоврядування Ізяславського, Шепетівського, Полонського, Славутського районів, міст Нетішина, Шепетівки та Славутського обласного ліцею-інтернату поглибленої підготовки учнів в галузі наук.

Детальніше...

 

Віртуальний інформаційно–методичний кабінет

Головна
Віртуальний методичний кабінет
Новини
Методичний кейс
Методична служба закладу
План методичних дій
Робота над проблемними питаннями
Методична рада
Атестація педагогів
Школа молодого педагога
Самоосвіта
Майстер-класи
ППД
ІКТ
Педагогічні читання
Адвокат педагога
Репортажі з відкритих занять
Навчальний кейс
Нормативні документи
Документи ДОН облдержадміністраціЇ
Інструкції рекомендації
Накази та листи
Контрольно-аналітична діяльність
Положення
Навчальні програми
Обласні методичні об’єднання
Плани МО
Семинари-практикуми
Моніторинг
Педагогічна майстерність
Портфоліо педагога
Сайти ПНЗ
Корисні поради
Консультативний пункт
Сучасне заняття гуртка
Методи навчання
Інновації
Методика навчання
Педагогічні технології
Керівникам гуртків
Видавнича діяльність
Електронна бібліотека

Фотогалерея