Get Adobe Flash player

Головне меню



Пошук по сайту

Голосування

У якому гуртку ви б хотіли займатися?
 

К-ть гостей сайту

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні181
mod_vvisit_counterВчора1317
mod_vvisit_counterЦього тижня6320
mod_vvisit_counterМинулого тижня8769
mod_vvisit_counterЦього місяця28488
mod_vvisit_counterМинулого місяця36727
mod_vvisit_counterAll days773600

Online (20 хв. тому): 17
Ваш IP: 174.129.67.45
,
Now is: 2017-03-24

Перемога юних фотоаматорів

З 22 по 25 серпня 2016 року у місті Кременчуці Полтавської області відбувся Всеукраїнський відкритий конкурс юних фотоаматорів «Ми-діти України».

Хмельницький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді як заклад, що координує діяльність позашкільних навчальних закладів області з художньо-естетичного напряму, забезпечив участь у заході вихованців Хмельницької області.

Детальніше...

 

Шановні колеги!

Доводимо до вашого відома та використання у роботі

УМОВИ

проведення Всеукраїнського конкурсу фото- та відеоробіт

«Україна та НАТО: сучасний погляд української молоді»

 

Шановні колеги!

Доводимо до вашого відома та використання у роботі  

ПОЛОЖЕННЯ
про ІІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс народної хореографії «Натхнення Хортиці»

 

Шановні колеги!

Доводимо до вашого відома та для використання у роботі Умови участі у Міжнародному  фестивалі «Зоряна Перлина», який відбудеться 25 липня 2016 року у Будванській Рів’єрі, Чорногорія.

Детальніше...

 

На «крилах гармонії» до Гран-Прі

Українським державним центром позашкільної освіти з 21 по 29 червня 2016 року було проведено у Херсонській області на базі оздоровчого табору «Дивосвіт» VВсеукраїнський фестиваль музичного мистецтва «На крилах гармонії».

Детальніше...

 

Хмельничани зачарували усіх  магією танцю!

    З 14 по 20 червня  2016 року у Херсонській області на базі дитячого оздоровчого табору «Дивосвіт» Українським державним центром позашкільної освіти Міністерства освіти і науки України був проведений Всеукраїнський фестиваль хореографічного мистецтва «Магія танцю».

Детальніше...

 

Об’єднавшись у єдину родину, Хмельниччина здобула призові місця

З 9 по 20 червня 2016 року у Миколаївській області відбувся  VI Всеукраїнський фестиваль  дитячої художньої творчості «Єдина родина». У цьому році фестиваль поповнився новими жанрами: читці-декламатори, «Театр мод». У фестивалі взяли участь творчі колективи із Миколаївської, Волинської, Хмельницької, Донецької, Рівненської, Харківської, Сумської, Вінницької, Запорізької областей.

Детальніше...

 

Увага!

Шановні колеги! Запрошуємо вас переглянути фото робіт переможців обласної виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» на сторінці навчально-методичного відділу художньо-естетичного виховання школярів у рубриці «Методичні рекомендації».

 

 

Обмін досвідом з актуальних питань функціонування учнівських наукових товариств в загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах області в рамках Малої академії наук України

         Відповідно до Плану семінарів-практикумів для педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів на 2016 рік, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 25.12.2015 №1360 з 07 до 09 червня поточного року  на базі загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів Хмельницької області Національним центром «Мала академія наук України» спільно із відділом науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді проведено семінар-практикум керівників, методистів наукових відділень наук про Землю МАН України «Організація діяльності наукових товариств учнів у відділенні наук про Землю МАН України: регіональний вимір».

         Всеукраїнський семінар-практикум пройшов за підтримки Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації, Кам'янець-Подільської міської ради, Хмельницької міської ради, Кам'янець-Подільської райдержадміністрації, управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради, управління освіти Хмельницької міської ради, відділу освіти, Кам'янець-Подільської райдержадміністрації та дирекції Славутського обласного спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки учнів в галузі науки.

Детальніше...

 

Проведено засідання науково-методичної ради 
Хмельницького обласного центру науково-технічної 
творчості учнівської молоді

06  червня 2016 року в залі презентацій та масових заходів обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбулося чергове засідання науково-методичної ради, яку очолив директор обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Гончарук Г.М.

Детальніше...

 

Зустріч хмельничан із Президентом України 

У рамках Всеукраїнського дитячого форуму «Діти змінюють світ» за сприяння Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді лідери учнівського самоврядування Хмельниччини зустрілися із Президентом України Петром Порошенком, Уповноваженим президента України з прав дитини Миколою Кулебою та архиєпископом Української греко-католицької Церкви Блаженнішим Любомиром Гузаром.

Детальніше...

 

Хмельниччина отримала дипломи за кращі Народні та Зразкові художні колективи України

    28 травня 2016 року, у самому серці столиці прекрасної країни – України відбувся «Всеукраїнський фестиваль кращих художніх колективів України»  направлений на підтримку та заохочення дітей та молоді до творчої і просвітницької діяльності, пропагування і примноження надбань національної культури українського народу. У рамках фестивалю відбулася тематична пізнавально-патріотичнагра «Територія дитинства» та церемонія вручення дипломів кращим художнім коллективам України.

Детальніше...

 

«Майбутнє твориться сьогодні!»

         Саме під такою назвою 31 травня 2016 року в приміщенні Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М.Старицького відбулось урочисте відзначення переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України та ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2016 році.

Детальніше...

 

Засідання школи молодого методиста 

27 травня 2016 року відповідно до плану роботи Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді за участі заступника директора з навчально-методичної роботи Гаєвської М.В. відбулося чергове засідання  Школи молодого методиста на тему: «Нормативно-правове поле освіти».

Детальніше...

 

Працюємо творчо

„Ми маємо справу з найскладнішим, неоціненним, найдорожчим, що є в житті, - з людиною. Від нас, від нашого вміння, майстерності, мистецтва, мудрості залежить її життя, здоров’я, розум, характер, воля, громадянське й інтелектуальне обличчя, її місце і роль у житті, її щастя”.

(В.О. Сухомлинський)

Сучасний світ вимагає нових умов розвитку освіти, педагогічної майстерності, творчої ініціативи, удосконалення форм і методів підвищення кваліфікації педагога. А потребами сьогодення є інформаційна грамотність, швидкий пошук та обробка інформації, винахідливість аналітичного мислення, творчий підхід до справи, життєві компетенції. Ключовою фігурою у вивченні, систематизації, популяризації досвіду педагогічної майстерності керівників гуртків області, впровадженні оновлених цілей і змісту освіти є методист.

Детальніше...

 

Віртуальний інформаційно–методичний кабінет

Головна
Віртуальний методичний кабінет
Новини
Методичний кейс
Методична служба закладу
План методичних дій
Робота над проблемними питаннями
Методична рада
Атестація педагогів
Школа молодого педагога
Самоосвіта
Майстер-класи
ППД
ІКТ
Педагогічні читання
Адвокат педагога
Репортажі з відкритих занять
Навчальний кейс
Нормативні документи
Документи ДОН облдержадміністраціЇ
Інструкції рекомендації
Накази та листи
Контрольно-аналітична діяльність
Положення
Навчальні програми
Обласні методичні об’єднання
Плани МО
Семинари-практикуми
Моніторинг
Педагогічна майстерність
Портфоліо педагога
Сайти ПНЗ
Корисні поради
Консультативний пункт
Сучасне заняття гуртка
Методи навчання
Інновації
Методика навчання
Педагогічні технології
Керівникам гуртків
Видавнича діяльність
Електронна бібліотека

Фотогалерея