Get Adobe Flash player

Головне менюПошук по сайту

Голосування

У якому гуртку ви б хотіли займатися?
 

К-ть гостей сайту

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні182
mod_vvisit_counterВчора1317
mod_vvisit_counterЦього тижня6321
mod_vvisit_counterМинулого тижня8769
mod_vvisit_counterЦього місяця28489
mod_vvisit_counterМинулого місяця36727
mod_vvisit_counterAll days773601

Online (20 хв. тому): 18
Ваш IP: 174.129.67.45
,
Now is: 2017-03-24

Делегація керівників позашкільних навчальних закладів Дніпропетровської області відвідала Хмельницьку область з метою обміну досвідом

З 17 по 20 жовтня 2016 року керівники позашкільних навчальних закладів Дніпропетровської області побували у Хмельницькій області з метою обміну досвідом роботи позашкілля.
Захід пройшов за підтримки Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації, управління освіти виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради, управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради, відділу освіти Деражнянської районної державної адміністрації, управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради, відділу освіти, молоді та спорту Летичівської районної державної адміністрації, дирекції Старокостянтинівського міського центру дитячої та юнацької творчості, Дунаєвецького Будинку творчості школярів, Деражнянського районного Будинку творчості дітей та юнацтва та Кам'янець-Подільського Центру дитячої та юнацької творчості.

Детальніше...

 

Засідання обласного методичного об’єднання керівників гуртків  конструювання повітряних зміїв

З метою підвищення професійного рівня, творчої активності керівників гуртків конструювання повітряних зміїв та залучення їх до вирішення проблем оновлення навчально-виховного процесу в гуртках даного напряму 20 жовтня 2016 року на базі Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва відбулося засідання обласного методичного об’єднання керівників гуртків конструювання повітряних зміїв на тему: «Розвиток і самореалізація вихованців у процесі творчої діяльності в гуртках конструювання повітряних зміїв».

Детальніше...

 

Технології етнокультурної спадщини Славутчан

27 жовтня 2016 року на базі Славутської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 відбувся обласний семінар-практикум для керівників гуртків  фольклорного жанру загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів на тему: «Технології  успадкування етнокультурної спадщини дітьми». В семінарі взяли участь представники 10-ти районів, 3 міст та 3 об’єднаних територіальних  громад області.

Детальніше...

 

 

У колі друзів «Сонячного зайчика»

З 21 по 23 жовтня у Запоріжжі відбувся VІІІ Всеукраїнський відкритий дитячо-юнацький фестиваль-майстерня авторської (бардівської) пісні «Сонячний зайчик». У фестивалі взяли участь 70 молодих авторів-виконавців і поетів віком від 6 до 21 року з Дніпропетровської, Донецької, Київської, Львівської, Полтавської, Сумської, Хмельницької та Харківської областей. За сприяння Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Хмельниччину представляла   Івахова Анастасія, студентка І курсу Хмельницького музичного училища ім. В. І. Заремби, яка стала дипломантом у номінації «За вишуканість вибору репертуару». Під час конкурсу панувала атмосфера зустрічі у колі давніх друзів.

Детальніше...

 

У Хмельницькому змагались юні оркестранти

20 жовтня 2016 року на сцені Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва відбувся обласний фестиваль оркестрів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів. У конкурсі взяло участь 19 оркестрових колективів з 15 районів, 2 міст та 2 об’єднаних територіальних громад області.

Детальніше...

 

На Красилівщині проведено обласний семінар-практикум для координаторів учнівського самоврядування

06 жовтня 2016 року у Красилівському районному Будинку творчості дітей та юнацтва відбувся обласний семінар-практикум координаторів районних/міських/ліцейних рад лідерів учнівського самоврядування на тему: «Реалізація «Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді» через форми роботи учнівського самоврядування».

Детальніше...

 

Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості»

23 вересня 2016 року в актовій залі Міністерства освіти і науки України відбулося урочисте нагородження переможців та лауреатів Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості».

Детальніше...

 

Фінал чемпіонату України з картингу!

У період з 30 вересня по 02 жовтня 2016 року у м. Київ на картодромі «Чайка» пройшов Фінал чемпіонату України з картингу серед учнівської молоді.
У змаганнях взяли участь 14 команд із позашкільних навчальних закладів України.

Детальніше...

 

ПЕРЕМОГИ ЮНИХ ДОСЛІДНИКІВ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ
На сьогоднішній день питання розвитку енергетики в кожній державі є чи не найважливішим. Це є глобальна проблема, адже більшість країн світу, особливо держав, що розвиваються, мають значний дефіцит енергетичних ресурсів.  Саме ці актуальні питання досліджували учні 6-8 класів Хмельницької області.

Детальніше...

 

 

Наша перемога в «полюванні на лисиць»!

Спортивна радіопеленгація або «полювання на лисиць» - група спортивних дисциплін радіоспорту. Радіоспорт є одним з найбільш захоплюючих військово-технічних видів спорту. Сутність "полювання" - це поєднання мистецтва оперативної радіопеленгації і бігу по пересіченій місцевості. Справжній спортсмен - "мисливець" повинен бути хорошим легкоатлетом і орієнтувальником, мати великий запас різноманітних знань і навичок.

Детальніше...

 

Проведено засідання науково-методичної ради
Хмельницького обласного центру науково-технічної
творчості учнівської молоді

26 вересня 2016 року в залі презентацій та масових заходів обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбулося чергове засідання науково-методичної ради,якепровівдиректоробласного центру науково-технічної творчості учнівської молодіГ.Гончарук.

 На  засіданні науково-методичної ради булопідведено підсумки методичної роботи у 2015-2016 н.р. та визначено завдання методичної служби на новий навчальний рік.

Детальніше...

 

Інструктивно-методична нарада керівників-гуртків художньо-естетичного та соціально-реабілітаційного напрямів

06 вересня 2016 року на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді було проведено нараду для керівників-гуртків художньо-естетичного та соціально-реабілітаційного напрямів. До заходу були запрошені керівники гуртків декоративно-ужиткового, вокального, театрального, інструмантального, хореографічного, фольклорного жанру та керівники гуртків основ учнівського самоврядування, лідерство. У нараді взяли участь понад 50 учасників із 10 районів, 5 міст та 4 об’єднаних територіальних громад області, які працюють у закладі за сумісництвом.

6

 

Детальніше...

 

5

Чудові результати у заочному Всеукраїнському відкритому конкурсі юних фотоаматорів «Ми-діти України», який відбувся з 22 по 25 серпня 2016 року, продемонстрували вихованці Кам’янець-Подільської філії Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, які отримали 3-І та 1-ІІ призове місце.

1 min

 

Наші переможці, вихованці Рудик Галини Петрівни: Вергун Діана, 2-І місця, у номінації жанрове фото - «Спогади», у номінації портрет, фото «Мудрість» та 1-ІІ місце у номінації пейзаж, фоторобота «Старе місто»; Борджієнко Владислав, 1-І місце у номінації пейзаж, фоторобота «Після снігопаду».

Детальніше...

 

 

Віртуальний інформаційно–методичний кабінет

Головна
Віртуальний методичний кабінет
Новини
Методичний кейс
Методична служба закладу
План методичних дій
Робота над проблемними питаннями
Методична рада
Атестація педагогів
Школа молодого педагога
Самоосвіта
Майстер-класи
ППД
ІКТ
Педагогічні читання
Адвокат педагога
Репортажі з відкритих занять
Навчальний кейс
Нормативні документи
Документи ДОН облдержадміністраціЇ
Інструкції рекомендації
Накази та листи
Контрольно-аналітична діяльність
Положення
Навчальні програми
Обласні методичні об’єднання
Плани МО
Семинари-практикуми
Моніторинг
Педагогічна майстерність
Портфоліо педагога
Сайти ПНЗ
Корисні поради
Консультативний пункт
Сучасне заняття гуртка
Методи навчання
Інновації
Методика навчання
Педагогічні технології
Керівникам гуртків
Видавнича діяльність
Електронна бібліотека

Фотогалерея