Get Adobe Flash player

Головне менюПошук по сайту

Голосування

У якому гуртку ви б хотіли займатися?
 

К-ть гостей сайту

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні183
mod_vvisit_counterВчора1317
mod_vvisit_counterЦього тижня6322
mod_vvisit_counterМинулого тижня8769
mod_vvisit_counterЦього місяця28490
mod_vvisit_counterМинулого місяця36727
mod_vvisit_counterAll days773602

Online (20 хв. тому): 17
Ваш IP: 174.129.67.45
,
Now is: 2017-03-24

Обмінялись досвідом лідери Хмельниччини

29 листопада 2016 року на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбувся збір обласної ради старшокласників.
На зібранні були присутні 58 лідерів та координаторів учнівського самоврядування із усіх куточків Хмельниччини, представники Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді та Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.
Розпочався захід із спільного виконання гімну ОРС.

Детальніше...

 

СПІВАЛИ ЮНІ ПАТРІОТИ!

25 листопада 2016 року в Хмельницькому палаці творчості дітей та юнацтва з метою пошуку і відкриття творчо обдарованих виконавців української пісні, виховання національно-патріотичних почуттів та шанобливого ставлення до Батьківщини пройшов обласний фестиваль української патріотичної пісні «Україно, любий край!», присвячений річниці Революції Гідності, вшануванню пам’яті Небесної сотні, жертв голодомору 1932-1933 років, підтримці воїнів АТО.

Детальніше...

 

ЩЕ ОДИН КРОК У ДОРОСЛУ НАУКУ

18−19 листопада Національний центр «Мала академія наук України» спільно з факультетом філософської освіти і науки НПУ імені М. П. Драгоманова провели ІІІ Всеукраїнську олімпіаду з філософії для школярів. Основна мета змагання  популяризувати філософську освіту і заохотити молодь до творчого, креативного і критичного мислення. Конкурсною роботою, за якою журі визначали переможця, було філософське есе.

Детальніше...

 

Наукові пошуки ІІІ тисячоліття очима юних МАНівців Хмельниччини

         Ось уже четвертий рік поспіль юні дослідники області змагаються в інтелектуальному поєдинку, представляючи свої науково-дослідницькі доробки в обласній учнівській науково-практичній конференції «Перспективи розвитку сучасної науки: погляд юних науковців Хмельниччини».

Детальніше...

 

Засідання "Школи молодого методиста"

Нехай живе самоосвіта в усіх галузях!

Лише ті знання міцні і цінні, які ви здобули самі,

спонукані власною пристрастю.

Всяке знання має бути відкриттям,

зробленим вами самими”.

Ян Амос Коменський

 

21 листопада 2016 року відповідно до плану роботи Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбулося  засідання Школи молодого методиста на тему: «Підготовка педагогічних працівників до самоосвітньої діяльності як складова їх професійного зростання». На засіданні були присутні педагоги-початківці закладу.

Детальніше...

 

Вміємо танцювати сучасні танці

У листопаді 2016 року у місті Львові відбувся Відкритий фестиваль-конкурс сучасної хореографії «Супер денс».

Детальніше...

 

Шановні колеги!

Пропонуємо вашій увазі!

 

«Сурми звитяги» покликали юних хмельничан до Львова

У першій декаді  листопада 2016 року у Львові відбувся XVІІ Всеукраїнський дитячо-юнацький фестиваль мистецтв «Сурми звитяги».
У заході взяли участь представники з Вінницької, Волинської, Донецької, Житомирської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Львівської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Чернівецької областей, міста Києва та нашої області.

Детальніше...

 

Навчальний семінар «Поняття «інформаційна культура» та «інформаційна компетентність» педагога».

День, у який ви не дізналися для себе

нічого нового, минув даремно.

Н. С. Станіславський.

На сьогоднішній день позашкільна освіта перебуває в постійному оновленні і вимагає від педагогів новаторських ідей, новітніх підходів в організації роботи. Питання формування інформаційної культури та інформаційної компетентності має високу актуальність в сучасній позашкільній освіті. Сучасний педагог має мислити гнучко, нестандартно, уміти адаптуватися до швидких змін умов життя. А це можливо лише за умови високого рівня професійної компетентності, наявності розвинених професійних здібностей таінформаційної культури.

Детальніше...

 

Регіональний збір лідерів учнівського самоврядування у Ярмолинцях

25 жовтня 2016 року Ярмолинеччина радо зустрічала гостей. Саме в цей день лідери та координатори учнівського самоврядування з’їхалися на регіональний збір.
Однією із найактуальніших проблем сучасності є взаємодія людини  із природою. Важливим аспектом у вирішенні проблем збереження природних ресурсів є екологічне виховання підростаючого покоління. Саме тому лідери Ярмолинеччини обрали темою засідання «Екологічне виховання як засіб формування культури особистості».

Детальніше...

 

Перемога в Ужгороді

З 28 по 31 жовтня у м.Ужгороді відбувся Міжнародний Відкритий фестиваль-конкурс дитячої та юнацької хореографії «Падіюн-Євро-Данс». Організатори фестивалю – Український державний центр позашкільної освіти, Закарпатський 8 обласний центр дитячої та юнацької  творчості «Падіюн». Захід відбувся з метою підтримки, розвитку, популяризації в широких колах дитячої та молодіжної творчості, підвищення професійної майстерності юних артистів.

Детальніше...

 

Натхнення Хортиці дарує перемогу

4 З 28 по 30 жовтня Запорізьким міським Палацом дитячої та юнацької творчості спільно з Українським державним центром позашкільної освіти відбувся Всеукраїнський відкритий дитячо-юнацький фестиваль-конкурс народної хореографії «Натхнення Хортиці». До участі у фестивалі запрошувалися дитячі та юнацькі колективи, ансамблі народного танцю, вокально-хореографічні колективи та окремі учасники загальноосвітніх, професійно-технічних та позашкільних навчальних закладів з областей України.

Детальніше...

 

«Адреса дитинства –гра» відзначила переможців

З 27 по 29 жовтня у м.Запоріжжя відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс ігрових програм «Адреса дитинства-гра».

Детальніше...

 

Обласний конкурс-змагання з радіоелектронного конструювання

4 27 жовтня 2016 року на базі Хмельницького професійного ліцею електроніки було проведено обласний конкурс змагання з радіоелектронного конструювання.

Детальніше...

 

Обласний семінар-практикум директорів обласних позашкільних навчальних закладів

25 жовтня 2016 року стало ключовою датою для директорів позашкільних навчальних закладів Хмельниччини, яких поєднала довгоочікувана творча зустріч у Іванковецькому навчально-виховному комплексі Хмельницького району.
Метою семінару-практикуму є науково-методичний супровід і прогнозування професійного розвитку педагогічних, управлінських кадрів позашкільних навчальних закладів.

Детальніше...

 

Віртуальний інформаційно–методичний кабінет

Головна
Віртуальний методичний кабінет
Новини
Методичний кейс
Методична служба закладу
План методичних дій
Робота над проблемними питаннями
Методична рада
Атестація педагогів
Школа молодого педагога
Самоосвіта
Майстер-класи
ППД
ІКТ
Педагогічні читання
Адвокат педагога
Репортажі з відкритих занять
Навчальний кейс
Нормативні документи
Документи ДОН облдержадміністраціЇ
Інструкції рекомендації
Накази та листи
Контрольно-аналітична діяльність
Положення
Навчальні програми
Обласні методичні об’єднання
Плани МО
Семинари-практикуми
Моніторинг
Педагогічна майстерність
Портфоліо педагога
Сайти ПНЗ
Корисні поради
Консультативний пункт
Сучасне заняття гуртка
Методи навчання
Інновації
Методика навчання
Педагогічні технології
Керівникам гуртків
Видавнича діяльність
Електронна бібліотека

Фотогалерея