Get Adobe Flash player

Головне менюПошук по сайту

Голосування

У якому гуртку ви б хотіли займатися?
 

К-ть гостей сайту

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні181
mod_vvisit_counterВчора1317
mod_vvisit_counterЦього тижня6320
mod_vvisit_counterМинулого тижня8769
mod_vvisit_counterЦього місяця28488
mod_vvisit_counterМинулого місяця36727
mod_vvisit_counterAll days773600

Online (20 хв. тому): 17
Ваш IP: 174.129.67.45
,
Now is: 2017-03-24

Першими звітували юні таланти Ізяславщини

 З метою активізації та розвитку самодіяльної творчості школярів, стимулювання самовираження, виховання естетичних смаків Хмельницький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді розпочав проводити обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності, виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва у районах, містах, об’єднаних територіальних громадах Хмельницької області.

Детальніше...

 

Атестація – майстерність і зрілість!

«Довго сам учись, коли хочеш навчити інших»

(Г.Сковорода)

   Педагогічний досвід – церезультат творчих пошуків педагогів. Уньому зливаються воєдино творче, новаторське і в той же час традиційне начала. Людина із задоволенням працює, якщо захоплена роботою та любить її.

  13 лютого 2017 року в  Хмельницькому обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді під час методичної наради відбулось відкриття декади педагогічної майстерності «До вершин педагогічної майстерності». 

Детальніше...

 

Справжнє свято науки,  інтелекту, допитливості,  

творчих ідей і досягнень  

   Наука як соціально значуща сфера людської діяльності, функцією якої є вироблення й використання теоретично систематизованих об’єктивних знань про дійсність, є складовою частиною духовної культури суспільства. Як система знань наука охоплює не тільки фактичні дані про предмети навколишнього світу, людської думки й дії, не лише закони і принципи дослідження об’єктів, а й певні форми й способи усвідомлення їх, а в кінцевому підсумку — філософське тлумачення. Щороку учні-слухачі Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України мають змогу розкрити різні грані науки під час проходження Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

Детальніше...

 

Обласний семінар-практикум керівників гуртків декоративно-ужиткового мистецтва відбувся у Хмельницькому районі

 10 лютого 2017 року на базі Копистинського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, центр розвитку творчих здібностей дитини» Хмельницького  району за участі Поліщук О.В., головного спеціаліста відділу професійної освіти та виховної роботи Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді проведено обласний семінар-практикум керівників гуртків декоративно-ужиткового мистецтва «Розвиток творчих здібностей вихованців гуртків через використання різноманітних технік та матеріалів».

Детальніше...

 

З Житомира з нагородами…

Восьмий рік поспіль, напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, 09 лютого 2017 року у місті Житомирі відбулось підведення підсумків Всеукраїнського відкритого літературно-музичного фестивалю «Розстріляна молодість».

Метою фестивалю стало привернення уваги суспільства до проблем ветеранів війни, учасників АТО, солдатських та офіцерських вдів, родин, а також посилення волонтерської діяльності.

Детальніше...

 

Шановні колеги!

Доводимо до вашого відома та для використання у роботі Умови Всеукраїнського конкурсу з інформаційних технологій для дітей та молоді «ITalent» (очно-заочного), який відбудеться з 01 березня по 20 квітня 2017 року.

 

ТЕКСТИ КОНТРОЛЬНИХ ЗАВДАНЬ З МАТЕМАТИКИ ТА ВІДПОВІДІ ДО НИХ РОЗМІЩЕНІ НА САЙТІ http://hoctm.org/ → СТРУКТУРНІ ПІДРОЗДІЛИ → МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК → КОНКУРС-ЗАХИСТ → КОНТРОЛЬНІ ЗАВДАННЯ → КОНТРОЛЬНІ ЗАВДАННЯ 2017

 

Педагоги - позашкільники підвели підсумки

 за 2016 рік

07 лютого 2017 року у Хмельницькому обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді за участі  заступника директора - начальника управління професійної освіти та ресурсного забезпечення Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації – Антоніни Михайлівни Харчук відбулась нарада директорів позашкільних навчальних закладів на тему: «Підсумки роботи позашкільних навчальних закладів області з науково-технічного та художньо-естетичного напрямів у 2016 році. Завдання на 2017 рік».

Детальніше...

 

Вісті з районів, міст

           Краса врятує світ

    У січні в Центрі дитячої та юнацької творчості міста Кам’янця-Подільського відбувся традиційний тиждень художньо – естетичного виховання «Краса врятує світ». Всі заходи в рамках тижня мали на меті популяризувати образотворче, музичне, акторське мистецтво та залучити дітей до самостійного пошуку себе, своїх уподобань. Понад 500 школярів міста побували на заходах.

Детальніше...

 

  Шановні колеги та учасники ІІ етапу Всеукраїнського   конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів   МАН України у 2017 році!!!

Звертаємо вашу увагу на те, що 08 лютого 2017 року в режимі on-line буде проведено оцінювання навчальних досягнень з математики у наукових відділеннях комп’ютерних наук, технічних наук, математики, економіки, екології та аграрних наук.

Детальніше...

 

Зі свята бального танцю з нагородами…

29 січня 2017 року у м.Києві відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс бальної хореографії для вихованців та учнів позашкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних, вищих навчальних закладів.

Фестиваль проводився з метою розвитку, популяризації спортивних танців серед дітей та молоді, залучення їх до занять фізичною культурою і спортом.

Це була особиста першість з європейських та латиноамериканських танців в 14 вікових категоріях.

За сприяння Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді нашу область представили учасники

 

Детальніше...

 

Вебінар від 30.01.17 на тему: "Організація та проведення оцінювання навчальних досягнень з математики учасників ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України"

 

Шановні колеги!

На сайті Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді для обговорення розміщено проект Положення про обласний конкурс відеороликів.

 

Кольорова феєрія керівника гуртка Юлії Степанюк

   Споглянути творчу палітру робіт майстра народного мистецтва,  методиста районного Будинку школяра Юлії Степанюк та її вихованців (гуртки «Художнє ткацтво», «Валяння вовною»),  знову випала нагода кам’янчанам.  Художня виставка «Кольорова феєрія»  відчинила свої двері для поціновувачів мистецтва з  6 по 20 січня у Виставковій залі Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника.

Детальніше...

 

Витяг з плану роботи ХОЦНТТУМ на 2017 рік (з науково-дослідницького напряму)

 

Віртуальний інформаційно–методичний кабінет

Головна
Віртуальний методичний кабінет
Новини
Методичний кейс
Методична служба закладу
План методичних дій
Робота над проблемними питаннями
Методична рада
Атестація педагогів
Школа молодого педагога
Самоосвіта
Майстер-класи
ППД
ІКТ
Педагогічні читання
Адвокат педагога
Репортажі з відкритих занять
Навчальний кейс
Нормативні документи
Документи ДОН облдержадміністраціЇ
Інструкції рекомендації
Накази та листи
Контрольно-аналітична діяльність
Положення
Навчальні програми
Обласні методичні об’єднання
Плани МО
Семинари-практикуми
Моніторинг
Педагогічна майстерність
Портфоліо педагога
Сайти ПНЗ
Корисні поради
Консультативний пункт
Сучасне заняття гуртка
Методи навчання
Інновації
Методика навчання
Педагогічні технології
Керівникам гуртків
Видавнича діяльність
Електронна бібліотека

Фотогалерея