Get Adobe Flash player

Головне менюПошук по сайту

Голосування

У якому гуртку ви б хотіли займатися?
 

К-ть гостей сайту

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні181
mod_vvisit_counterВчора1317
mod_vvisit_counterЦього тижня6320
mod_vvisit_counterМинулого тижня8769
mod_vvisit_counterЦього місяця28488
mod_vvisit_counterМинулого місяця36727
mod_vvisit_counterAll days773600

Online (20 хв. тому): 17
Ваш IP: 174.129.67.45
,
Now is: 2017-03-24

26 лютого 2016 року на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді було проведено збір обласної ради старшокласників. У роботі збору взяли участь талановиті та ініціативні представники лідерства із усіх куточків Хмельниччини.

Детальніше...

 

Огляд-конкурс стартував у Новоушицькому районі!

З метою активізації та розвитку самодіяльної творчості школярів, стимулювання самовираження, виховання естетичних смаків Хмельницький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді розпочав проводити обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності та виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва у районах та містах Хмельницької області. 25 лютого 2016 року такий захід відбувся у Новоушицькій об’єднаній територіальній громаді. Тема огляду-конкурсу «Живу для тебе, Україно!»

Детальніше...

 

Скільки б ти не жив, усе життя слід навчатися.

Сенека

У рамках декади педагогічної діяльності «Шлях до майстерності» 23 лютого 2016 року в Хмельницькому обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді у залі презентацій та масових заходів відбувся   звіт-презентація досвідчених педагогічних працівників закладу про свою роботу.

Детальніше...

 

Хмельничани поринули в
чарівний світ лялькового театру

19 лютого 2016 року в місті Хмельницькому на базі Хмельницького Палацу творчості дітей та юнацтва відбувся обласний фестиваль лялькових театрів  загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів «Чарівний світ ляльок», який проводиться з  метою виявлення талановитих і обдарованих дітей, вивчення та практичного знайомства з сценічною мовою, пластикою, художнім пізнанням світу.

Організаторами фестивалю були  Департамент освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації та Хмельницький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді.

Детальніше...

 

Ніхто не може продемонструвати світу,
яким я є, яскравіше, ніж це зміг зробити я сам.
Е.Хемінгуей

   У рамках декади педагогічної діяльності «Шлях до майстерності» 15 лютого 2016 року в Хмельницькому обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді у залі презентацій та масових заходів відбулася презентація педагогічного досвіду працівників навчально-методичного відділу художньо-естетичного виховання школярів, філії Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді (м. Кам’янець-Подільський).

Детальніше...

 

     

Напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і виведення радянських військ з Афганістану 11 лютого          2016 року у Житомирському академічному українському музично-драматичному театрі ім. І.Кочерги пройшовVII Всеукраїнський літературно-музичний фестиваль «Розстріляна молодість».

Детальніше...

 

Шановні колеги!

     Доводимо до вашого відома зміст листа директора Українського державного центру позашкільної освіти Шкури Г.А  від 08.02.2016р. № 02-09 про проведення Всеукраїнського семінару-практикум для голів обласних та міських методичних об’єднань, керівників гуртків вокально-хорового мистецтва.

Завантажити

 

 

Позашкільники області визначили пріоритети

   2 лютого 2016 року у Хмельницькому обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді було проведено  нараду директорів позашкільних навчальних закладів області за підсумками роботи у 2015 році.

Детальніше...

 

 

   22 та 23 березняу Хмельницькому палаці творчості дітей та юнацтва відбудеться V Всеукраїнський фестиваль-конкурс юних вокалістів «Пісня над Бугом». Фестиваль покликаний сприяти відродженню та утвердженню духовних цінностей українського народу, залученню дітей та юнацтва до вивчення та розуміння кращих зразків традиційного народного та сучасного українського мистецтва, впровадженню новітніх форм музичного естрадного мистецтва, естетичному та духовному розвитку молодого покоління.

Детальніше...

 

    «З НАРОДНОГО НАПИВШИСЬ ДЖЕРЕЛА»

З 25 по 29 січня 2016 року на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбулася заочна обласна фольклорна експедиція дитячих народних пісень, ігор, танців та розваг «З народного напившись джерела».

Дана експедиція сприяла виявленню талановитих і обдарованих дітей, збереженню надбань національно-культурної спадщини, відродженню традицій і обрядів.

У заході взяли участь учні загальноосвітніх та вихованці позашкільних навчальних закладів усіх районів та міст області.

Детальніше...

 

Педагогічні читання «Формування потреби вихованців в саморозвитку та самовдосконаленні через упровадження інноваційних освітніх технологій»

26 січня 2016 року о 10.00 у Хмельницькому обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді відбулися педагогічні читання «Формування потреби вихованців в саморозвитку та самовдосконаленні через упровадження інноваційних освітніх технологій». Учасників педагогічних читань привітав директор закладу Гончарук Г. М.

Детальніше...

 

Для Хмельниччини засяяла 
«Різдвяна зіронька»

     18 січня 2016 року з міста Мукачеве Закарпатської області повернулись учасники традиційного Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю естрадної пісні «Різдвяна зіронька». За сприяння Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді як закладу, що координує роботу художньо-естетичного напряму області, Хмельниччину гідно представив та отримав - диплом другого ступенявихованець ансамблю «Водограй»     м. Славути Микола Левін (керівник О. Турчак ).   

Детальніше...

 

Хмельничани розпочали рік з перемогою

у «Різдвяних канікулах»

11 січня 2016 року у Львові відбувся  Всеукраїнський відкритий фестиваль-конкурс  дітей та юнацтва «Різдвяні канікули». Цьогоріч цей традиційний захід згуртував понад 1 000 учасників з України та представників міжнародних делегацій.За сприяння Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Хмельниччину  гідно представили    вихованці 

м. Шепетівки. Дипломи першого ступеня отримали - Зразковий художній колектив студія спортивно-бального танцю «Браво» (керівник Д. Кучер) та Віра Дегодюк (керівник Ж. Балагур).

Диплом другого ступеня Олександр Балагур (керівник Ж. Балагур).

Детальніше...

 

Оголошення!!!

Доводимо до Вашого відома лист Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації №69-41/2016 від 12.01.2016 р. для використання в роботі.

Завантажити

 

 

Віртуальний інформаційно–методичний кабінет

Головна
Віртуальний методичний кабінет
Новини
Методичний кейс
Методична служба закладу
План методичних дій
Робота над проблемними питаннями
Методична рада
Атестація педагогів
Школа молодого педагога
Самоосвіта
Майстер-класи
ППД
ІКТ
Педагогічні читання
Адвокат педагога
Репортажі з відкритих занять
Навчальний кейс
Нормативні документи
Документи ДОН облдержадміністраціЇ
Інструкції рекомендації
Накази та листи
Контрольно-аналітична діяльність
Положення
Навчальні програми
Обласні методичні об’єднання
Плани МО
Семинари-практикуми
Моніторинг
Педагогічна майстерність
Портфоліо педагога
Сайти ПНЗ
Корисні поради
Консультативний пункт
Сучасне заняття гуртка
Методи навчання
Інновації
Методика навчання
Педагогічні технології
Керівникам гуртків
Видавнича діяльність
Електронна бібліотека

Фотогалерея